CE soutěž juniorů - 1. liga skupina B

TV utkání 05. 12. 2022 BLA vs SKV

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Aktuální zápasy

9. kolo
9. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo

SH Gymnázium Šumperk

15. kolo
15. kolo
16. kolo

TJ Sokol Vinohrady

#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Torpedo Havířov TOR 11 7 2 1 1 26 73 55 18 V V V V V
2. FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 HTR 11 7 0 0 4 21 66 65 1 V P V V V
3. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 11 6 0 2 3 20 68 47 21 V V P V P
4. Zlín Lions ZLN 9 5 1 1 2 18 72 46 26 V P V V V
5. TJ Sokol Královské Vinohrady SKV 11 5 0 0 6 15 56 59 -3 P P V P P
6. Florbal Primátor Náchod NCH 11 3 1 2 5 13 57 74 -17 P V V P P
7. SOKOLI Pardubice PCE 9 4 0 0 5 12 55 59 -4 P P V V P
8. FbC Hradec Králové FHK 10 3 1 0 6 11 61 76 -15 P P V P V
9. FBS Olomouc OLM 11 1 1 0 9 5 47 74 -27 P P P P V
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Zlín Lions ZLN 6 4 1 1 0 15 47 27 20 V P V V V
2. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 6 3 0 1 2 10 36 26 10 V V P P P
3. Torpedo Havířov TOR 3 3 0 0 0 9 16 12 4 V V V
4. Florbal Primátor Náchod NCH 7 2 1 1 3 9 30 39 -9 P V P P P
5. FbC Hradec Králové FHK 6 2 1 0 3 8 43 54 -11 P P V V V
6. SOKOLI Pardubice PCE 5 2 0 0 3 6 32 35 -3 P P V P V
7. FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 HTR 5 2 0 0 3 6 21 31 -10 P V P P V
8. TJ Sokol Královské Vinohrady SKV 6 2 0 0 4 6 25 36 -11 P P P V V
9. FBS Olomouc OLM 3 0 0 0 3 0 18 27 -9 P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Torpedo Havířov TOR 8 4 2 1 1 17 57 43 14 V V V V V
2. FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 HTR 6 5 0 0 1 15 45 34 11 V V V P V
3. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 5 3 0 1 1 10 32 21 11 V P V V P
4. TJ Sokol Královské Vinohrady SKV 5 3 0 0 2 9 31 23 8 P V V P V
5. SOKOLI Pardubice PCE 4 2 0 0 2 6 23 24 -1 V V P P
6. FBS Olomouc OLM 8 1 1 0 6 5 29 47 -18 P P P V P
7. Florbal Primátor Náchod NCH 4 1 0 1 2 4 27 35 -8 V P P P
8. Zlín Lions ZLN 3 1 0 0 2 3 25 19 6 V P P
9. FbC Hradec Králové FHK 4 1 0 0 3 3 18 22 -4 P V P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Torpedo Havířov TOR 4 3 1 0 0 11 30 20 10 V V V V V
2. Zlín Lions ZLN 4 3 0 1 0 10 36 19 17 V P V V V
3. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 4 3 0 1 0 10 29 14 15 V V P V P
4. FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 HTR 4 3 0 0 1 9 24 23 1 V P V V V
5. SOKOLI Pardubice PCE 4 2 0 0 2 6 32 32 0 P P V V P
6. Florbal Primátor Náchod NCH 4 1 1 0 2 5 24 32 -8 P V V P P
7. TJ Sokol Královské Vinohrady SKV 4 1 0 0 3 3 22 25 -3 P P V P P
8. FbC Hradec Králové FHK 4 0 1 0 3 2 24 41 -17 P P V P V
9. FBS Olomouc OLM 4 0 0 0 4 0 19 32 -13 P P P P V

Kvalifikace

Posun
pavouka

Doleva
Doprava

skupiny

skupina A

Z

B

PSN Tatran Střešovice

6

18

FbC Plzeň

6

9

FBŠ SLAVIA Plzeň

6

6

FBC DOŠWICH MILEVSKO

6

3

skupina B

Z

B

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

6

18

Panthers Praha

6

12

FBC Štíři Č. Budějovice

6

6

SK Meťák České Budějovice

6

0

skupina C

Z

B

ACEMA Sparta Praha UNYP

4

12

Florbal Ústí

4

6

FD Teplice

4

0

skupina D

Z

B

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

6

17

Bulldogs Brno

6

10

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19

6

9

Zlín Lions

6

0

skupina E

Z

B

BLACK ANGELS YONEX

6

14

Kanonýři Kladno

6

11

Wizards DDM SO Praha 10

6

6

Florbal Chomutov

6

5

skupina F

Z

B

Předvýběr.CZ Florbal MB

6

17

SOKOLI Pardubice

6

11

Florbal Primátor Náchod

6

8

FbC Hradec Králové

6

0

skupina G

Z

B

1. SC TEMPISH Vítkovice

6

18

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

6

9

Torpedo Havířov

6

9

FBS Olomouc

6

0

skupina H

Z

B

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

6

18

FBC Liberec

6

12

TJ Sokol Královské Vinohrady

6

6

FBC Česká Lípa

6

0

Lídři

Statistiky