Divize - skupina A

TV utkání 12. 12. 2022 CHO vs TAT

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Aktuální zápasy

14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo

SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo

ZŠ Františkovy Lázně

14. kolo
14. kolo
14. kolo
15. kolo
15. kolo
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Florbal TJ Kobylisy KBL 13 12 0 0 1 36 128 66 62 V V V V P
2. TJ Sokol Královské Vinohrady B SKV 13 10 1 0 2 32 127 66 61 V V V V V
3. Kralupy Wolves KRA 13 10 0 1 2 31 126 83 43 P V V V V
4. FBC DDM Kati Kadaň KAD 13 9 0 1 3 28 124 94 30 V P V P V
5. FbC Barracudas Slaný BCD 13 8 1 0 4 26 111 87 24 P V V V V
6. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 13 7 1 0 5 23 99 96 3 V V V P P
7. Florbal Ústí B UNL 13 5 0 1 7 16 112 90 22 V P P P V
8. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 13 4 0 0 9 12 71 99 -28 V V V P P
9. Florbal Sokolov SOK 13 2 1 1 9 9 58 109 -51 P P P P P
10. Florbal Chomutov B U23 CHM 13 3 0 0 10 9 74 131 -57 P P P V P
11. BK REAL ROUDNICE n/L ROU 13 2 0 1 10 7 83 134 -51 P P P P P
12. FBC Česká Lípa B CLP 13 1 1 0 11 5 63 121 -58 P P P V P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Florbal TJ Kobylisy KBL 7 7 0 0 0 21 75 25 50 V V V V V
2. TJ Sokol Královské Vinohrady B SKV 7 5 1 0 1 17 59 33 26 V V V V P
3. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 6 5 0 0 1 15 49 27 22 V P V V V
4. Kralupy Wolves KRA 7 5 0 0 2 15 75 57 18 V V V P V
5. FBC DDM Kati Kadaň KAD 6 5 0 0 1 15 62 46 16 V V V V V
6. FbC Barracudas Slaný BCD 7 4 1 0 2 14 62 47 15 V V V P P
7. Florbal Ústí B UNL 6 4 0 1 1 13 58 33 25 P V V V V
8. Florbal Chomutov B U23 CHM 7 3 0 0 4 9 48 58 -10 P V V P P
9. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 7 2 0 0 5 6 42 46 -4 V V P P P
10. FBC Česká Lípa B CLP 6 0 1 0 5 2 31 46 -15 P P P V P
11. BK REAL ROUDNICE n/L ROU 6 0 0 1 5 1 38 78 -40 P P P P P
12. Florbal Sokolov SOK 6 0 0 0 6 0 28 53 -25 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Kralupy Wolves KRA 6 5 0 1 0 16 51 26 25 P V V V V
2. TJ Sokol Královské Vinohrady B SKV 6 5 0 0 1 15 68 33 35 V V V V V
3. Florbal TJ Kobylisy KBL 6 5 0 0 1 15 53 41 12 V V P V V
4. FBC DDM Kati Kadaň KAD 7 4 0 1 2 13 62 48 14 P P V V V
5. FbC Barracudas Slaný BCD 6 4 0 0 2 12 49 40 9 P V P V V
6. Florbal Sokolov SOK 7 2 1 1 3 9 30 56 -26 P P P P V
7. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 7 2 1 0 4 8 50 69 -19 V V P P P
8. BK REAL ROUDNICE n/L ROU 7 2 0 0 5 6 45 56 -11 P P V V P
9. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 6 2 0 0 4 6 29 53 -24 V P P P V
10. Florbal Ústí B UNL 7 1 0 0 6 3 54 57 -3 V P P P P
11. FBC Česká Lípa B CLP 7 1 0 0 6 3 32 75 -43 P V P P P
12. Florbal Chomutov B U23 CHM 6 0 0 0 6 0 26 73 -47 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Florbal TJ Kobylisy KBL 4 4 0 0 0 12 45 18 27 V V V V P
2. TJ Sokol Královské Vinohrady B SKV 4 3 1 0 0 11 35 17 18 V V V V V
3. Kralupy Wolves KRA 4 3 0 1 0 10 48 23 25 P V V V V
4. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 4 3 0 0 1 9 33 24 9 V V V P P
5. FbC Barracudas Slaný BCD 4 3 0 0 1 9 29 23 6 P V V V V
6. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 4 2 1 0 1 8 27 20 7 V V V P P
7. FBC DDM Kati Kadaň KAD 4 2 0 0 2 6 28 25 3 V P V P V
8. Florbal Ústí B UNL 4 1 0 1 2 4 31 26 5 V P P P V
9. FBC Česká Lípa B CLP 4 1 0 0 3 3 23 39 -16 P P P V P
10. Florbal Chomutov B U23 CHM 4 1 0 0 3 3 27 46 -19 P P P V P
11. Florbal Sokolov SOK 4 0 0 0 4 0 16 28 -12 P P P P P
12. BK REAL ROUDNICE n/L ROU 4 0 0 0 4 0 24 50 -26 P P P P P

Lídři

Statistiky