Divize - skupina B

TV utkání 12. 12. 2022 CHO vs TAT

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Aktuální zápasy

14. kolo

Slavia VŠ Plzeň

14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo

SH Písek - oblouková

14. kolo
14. kolo
14. kolo
14. kolo

SH Jindřichův Hradec

#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 13 12 0 0 1 36 139 59 80 V V V V V
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň FSP 13 9 1 1 2 30 142 72 70 V V V P V
3. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 13 9 1 0 3 29 133 87 46 V V P V V
4. FbC Písek PIS 13 9 0 1 3 28 112 71 41 V P V V V
5. Fbc Strakonice STK 13 8 0 1 4 25 100 95 5 P P V V P
6. TJ Centropen Dačice DAC 13 5 1 0 7 17 65 68 -3 P V P P V
7. Panthers Praha B U23 PAN 13 5 0 1 7 16 90 124 -34 P P P V V
8. Florbal Jindřichův Hradec FJH 13 4 1 0 8 14 73 77 -4 P V P V P
9. Banes Florbal Soběslav SOB 13 4 0 0 9 12 76 105 -29 V P P P P
10. FBC Štíři Č. Budějovice B STI 13 4 0 0 9 12 54 125 -71 V P V P P
11. FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B SLP 13 3 0 1 9 10 62 95 -33 P P V P P
12. FBC ROKYCANY ROK 13 1 1 0 11 5 61 129 -68 P V P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FbC Písek PIS 7 6 0 1 0 19 66 24 42 P V V V V
2. FBŠ ATT Gorily Plzeň FSP 6 6 0 0 0 18 84 33 51 V V V V V
3. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 7 6 0 0 1 18 66 33 33 V V V V P
4. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 6 5 0 0 1 15 64 38 26 V P V V V
5. Florbal Jindřichův Hradec FJH 7 4 1 0 2 14 45 31 14 V V P V P
6. Fbc Strakonice STK 7 4 0 1 2 13 52 55 -3 P V V P V
7. TJ Centropen Dačice DAC 7 3 1 0 3 11 39 39 0 V P V P P
8. Panthers Praha B U23 PAN 6 3 0 0 3 9 41 49 -8 P P V P V
9. FBC Štíři Č. Budějovice B STI 7 3 0 0 4 9 39 61 -22 V P P V V
10. Banes Florbal Soběslav SOB 6 2 0 0 4 6 35 46 -11 V P P P P
11. FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B SLP 6 2 0 0 4 6 27 41 -14 P V P P P
12. FBC ROKYCANY ROK 6 0 1 0 5 2 30 69 -39 V P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 6 6 0 0 0 18 73 26 47 V V V V V
2. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 7 4 1 0 2 14 69 49 20 V V P V P
3. FBŠ ATT Gorily Plzeň FSP 7 3 1 1 2 12 58 39 19 V P V P V
4. Fbc Strakonice STK 6 4 0 0 2 12 48 40 8 P P V V V
5. FbC Písek PIS 6 3 0 0 3 9 46 47 -1 V V P P V
6. Panthers Praha B U23 PAN 7 2 0 1 4 7 49 75 -26 P V V P P
7. TJ Centropen Dačice DAC 6 2 0 0 4 6 26 29 -3 P P V P V
8. Banes Florbal Soběslav SOB 7 2 0 0 5 6 41 59 -18 P P P V V
9. FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B SLP 7 1 0 1 5 4 35 54 -19 P P P V P
10. FBC ROKYCANY ROK 7 1 0 0 6 3 31 60 -29 P P P V P
11. FBC Štíři Č. Budějovice B STI 6 1 0 0 5 3 15 64 -49 V P P P P
12. Florbal Jindřichův Hradec FJH 6 0 0 0 6 0 28 46 -18 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 4 4 0 0 0 12 55 20 35 V V V V V
2. FbC Písek PIS 4 3 0 1 0 10 42 23 19 V P V V V
3. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 4 3 0 0 1 9 37 25 12 V V P V V
4. FBŠ ATT Gorily Plzeň FSP 4 2 1 0 1 8 35 24 11 V V V P V
5. Florbal Jindřichův Hradec FJH 4 2 0 0 2 6 26 29 -3 P V P V P
6. Fbc Strakonice STK 4 2 0 0 2 6 26 34 -8 P P V V P
7. FBC Štíři Č. Budějovice B STI 4 2 0 0 2 6 26 36 -10 V P V P P
8. FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B SLP 4 1 0 1 2 4 15 28 -13 P P V P P
9. TJ Centropen Dačice DAC 4 1 0 0 3 3 19 19 0 P V P P V
10. Banes Florbal Soběslav SOB 4 1 0 0 3 3 24 28 -4 V P P P P
11. Panthers Praha B U23 PAN 4 1 0 0 3 3 20 37 -17 P P P V V
12. FBC ROKYCANY ROK 4 0 1 0 3 2 18 40 -22 P V P P P

Lídři

Statistiky