DatumKoloDomácí Hosté Skóre
Žádné další zápasy

Zprávy

KB lize juniorů kralují po zvratu série Bohemians

Bohemians dvakrát ve finálové sérii s Black Angels prohrávali, pokaždé ale dokázali na vítěztsví soupeře odpovědět a srovnat stav. Rozhodovalo tedy až páté utkání, v němž Bohemians porazili svého soupeře rozdílem šesti... více

Black Angels jsou ve finále, Bohemians odvrátili vyřazení

1. 4. 2018KB liga juniorů
Semifinále KB ligy juniorů nabídlo dramatické bitvy a zná již prvního postupujícího do boje o zlaté medaile. Tím se stali Black Angels, kteří rozhodli čtvrtý zápas s Chodovem půl minuty před koncem. Svůj první mečbol... více

Pegres Havířov a Královské Vinohrady mají mečbol

30. 3. 20181. liga mužů
Vzhledem k tomu, že se semifinále 1. ligy mužů hraje jen na tři vítězné zápasy, měly dva celky možnost k získání důležitého druhého vítězství v sérii. Ve čtvrtek využily Královské Vinohrady domácí prostředí k poražení... více

Vyrovnané série 1. ligy se stěhují do Ostravy a Vinohrad

29. 3. 20181. liga mužů
Semifinálová klání se stěhují do hal hůře postavených celků za nerozhodného stavu 1:1 na zápasy. Již ve čtvrtek budou Královské Vinohrady hostit Black Angels, zatím oba duely skončily nejtěsnějším možným rozdílem. Naopak... více

Obě semifinálové série jsou vyrovnány!

25. 3. 20181. liga mužů
Florbalisté Black Angels a Ostravy pro sebe dokázali vybojovat první bod v semifinálové sérii. MVIL poprvé inkasoval až ve dvaapadesáté minutě, naopak v Čakovicích to bylo jako na houpačce. Dvě naprosto... více