Žádné další zápasy

Zprávy

Tatran podlehl v Hradci Králové Panthers, Olomouc porazila Jičín

13. 1. 2018Extraliga žen
V sobotních utkáních 16. kola Extraligy žen neuspěl ani jeden z týmů, který je na hranici play off. Ve výjezdním utkání v Hradci Králové prohrály Střešovice s Panthers a Olomouc si po dobrém začátku poradila s Jičínem,... více

O víkendu poznáme nové vládkyně Jižního Města

12. 1. 2018Extraliga žen
​Šestnácté kolo Extraligy žen nabídne o víkendu šest zajímavých zápasů, ve kterých se dozvíme, kdo se stane královnami Jižního Města, zda se Bohemka dotáhne na vedoucí týmy a jestli se některý z posledních čtyř klubů... více

Jičín ustál divoký závěr utkání proti Židenicím

17. 12. 2017Extraliga žen
Důležitý zápas o play-off skončil vítězstvím jičínských florbalistek. Ty ve čtrnáctém kole Extraligy žen narazily na Židenice, které zdolaly až díky gólům z posledních 11 minut. více

Poslední kolo roku 2017, Vítkovice čeká Chodov, Tigers Ostrava

16. 12. 2017Extraliga žen
Poslední kolo Extraligy žen roku 2017 si přichystalo hned několik zajímavých soubojů, vedoucí Chodov zamíří do Ostravy, kde se utká s Vítkovicemi, druhým směrem se vydá Ostrava, ta zamíří na palubovku Tigers. Trápící se... více

Vítkovice nastřílely osmnáct gólů, Tigers a Bohemians zvládly derby

15. 12. 2017Extraliga žen
Po šampionátu se opět rozběhla Extraliga žen, ve 13. kole předvedly dobrý střelecký výkon Vítkovice, které sestřelily Jičín po vyrovnané první třetině 18:3. Nezaváhl ani Chodov, který si poradil s Židenicemi a Tigers v... více