DatumKoloDomácí Hosté Skóre
Žádné další zápasy

Zprávy

Vítkovice nastřílely osmnáct gólů, Tigers a Bohemians zvládly derby

Po šampionátu se opět rozběhla Extraliga žen, ve 13. kole předvedly dobrý střelecký výkon Vítkovice, které sestřelily Jičín po vyrovnané první třetině 18:3. Nezaváhl ani Chodov, který si poradil s Židenicemi a Tigers v... více

Aklimatizace bude ještě trvat, na play-off budeme ale připraveni,hlásí Tokoš se Sladkým

před 2 dnySuperliga muži
Dvě velké posily přivítaly Vítkovice v letošní sezóně do svých řad. Martin Tokoš a Tomáš Sladký naskočili oba shodně do florbalové Tipsport Superligy až v polovině listopadu. Kde kdo od nich čekal, že potáhnou... více

Zdařená vítkovická vendeta. Výhru na Tatranu řídil Tokoš

13. 12. 2017Superliga muži
Loni ve Střešovicích utrpěly vysokou porážku, letos ji pražskému soupeři vrátily. Vítkovice uspěly v předehrávce 17. kola Tipsport Superligy na Tatranu 9:5 a díky vítězství se minimálně do víkendu posunuly do čela... více

SESTŘIHY: Otrokovice porazily Mladou Boleslav 6:2, Bohemians zvítězili nad Znojmem až po nájezdech

12. 12. 2017Superliga muži
Podívejte se na kompletní šestnácté kolo nejvyšší soutěže mužů. Otrokovice si poradily s Mladou Boleslaví 6:2. Bohemians zdolali Znojmo až v samostatných nájezdech. V přestřelce mezi Chodovem a Ostravou vzešel lépe první... více

Emotivní duel v Pardubicích rozhodly Vítkovice v prodloužení

9. 12. 2017Superliga muži
 duelSouboj čtvrtého s druhým, to bylo utkání mezi Pardubicemi a Vítkovicemi. Stejně jako první vzájemný zápas skončilo v prodloužení, ve kterém získaly bod navíc opět Vítkovice. Východočeši mohou po zlepšeném... více