DatumKoloDomácí Hosté Skóre
Žádné další zápasy

Zprávy

Ostravské derby klepe na dveře! Kdo usedne na trůn?

Blíží se další kolo nejvyšší soutěže s pořadovým číslem čtrnáct. V něm se florbaloví příznivci mohou těšit na pikantní derby dvou ostravských a pražských týmů. Na scénu se dostaví také Otrokovice, které si... více

Překvapení z Otrokovic: Čekal jsem, že vůbec nebudu hrát

před 2 dnySuperliga muži
Až v 27 letech se mu podařilo nakouknout do nejvyšší soutěže. Nyní je jedním z překvapením Tipsport Superligy a stává se pomalými krůčky tahounem Otrokovic. Petr Kittel uspěl v létě v jihomoravském... více

Analýza dat: Liberec vs Otrokovice 4:7

21. 11. 2017Analýzy
Televizní utkání nabídlo souboj Tipsport Superligy, ve kterém vyzval v tabulce před poslední Liberec hosty z Otrokovic. První třetina udala ráz celému utkání, když se v ní Panthers dostali do komfortního vedení o pět... více

SESTŘIHY: Zhlédněte sestřihy 12. kola Tipsport Superligy

20. 11. 2017Superliga muži
Podívejte se na první sérii sestřihů z posledního dvojkola Tipsport Superligy! Všem sedm sestřihů ze dvanáctého kola najdete v článku. Ostrava deklasovala Tatran Střešovice 8:1, Sparta si poradila s Českou Lípou 10:4.... více

Tatran s vypětím všech sil přetlačil Otrokovice

19. 11. 2017Superliga muži
Debakl z minulého zápasu zapomenuli a připsali si potřebné dva body. Florbalisté Střešovic napravili vysokou porážku z Ostravy a polovinu základní části zakončili vítězstvím nad Otrokovicemi 6:5 po prodloužení.... více