Nejbližší zápasy

DatumKoloDomácí Hosté Skóre
5. 3.22Hu-Fa Panthers OtrokoviceFAT PIPE FLORBAL CHODOV-:-

Zprávy

Předposlední kolo základní části Tipsport Superligy nabídlo například jasné vítězství Bohemians nad vicemistry z Vítkovic 9:3, ale také již devatenácté vítězství Mladé Boleslavi, která tak kráčí vstříc novému rekordu.... více

20. 2. 2017Tipsport Superliga
Poslední kolo Tipsport Superligy se nezadržitelně blíží a ve dvacátém kole se rozdaly karty následovně. Mladá Boleslav zničila Kladno 11:2. Ostrava se proti Liberci dost nadřela a utkání zachránila až ve třetí třetině.... více

Ostrava zdolala adepta na play-off, Sparta ztratila důležitý zápas

19. 2. 2017Tipsport Superliga
Liberec páté vítězství v řadě nepřidal. V rámci 20. kola Tipsport Superligy narazili Severočeši na mužstvo Ostravy, které nápodobně pomýšlí na postup do vyřazovací fáze. Šance na play-off pomalu ztrácí Sparta... více

15. 2. 2017Tipsport Superliga
Podívejte se na sestřihy z devatenáctého kola Tipsport Superligy. Chodov zvítězil nad Tatranem 8:6. Vítkovice zničily Pardubice 11:3 a Mladá Boleslav si pojistila první místo vítězstvím nad Brnem 9:4. Sparta podlehla... více

Ostrava přeskočila v tabulce Spartu, pražské derby otočil Chodov

12. 2. 2017Tipsport Superliga
Tatran vstoupil do střetnutí s Chodovem dobře, jenže po nepovedené první polovině třetí třetiny už nedokázal dotáhnout gólové manko. I Sparta podlehla svému soupeři na domácí palubovce, pro ni to ale byla hořčí porážka,... více