16. 6. 2017Extraliga žen
Letní období patří zejména tvrdému drilu a přípravě na následující ligový ročník. Stejně tak je neodmyslitelně spjato s dekorováním vládců uplynulé sezóny. Jako první představujeme nejlepší juniorku. Tou se stala Nela... více

Kladno povede Riebauer s Přívarou

31. 5. 20171. liga mužů
Na sestup Kanonýrů Kladno z Tipsport Superligy se vedení klubu rozhodlo okamžitě reagovat. U týmu nebude pokračovat hlavní trenér Zahalka s asistentem Bukem. Kladenské hráče za návratem do nejvyšší soutěže povede dvojice... více

Česká Lípa slaví postup do Tipsport Superligy! Kladno sestupuje

6. 5. 2017Superliga muži
Sobotní utkání baráže o Tipsport Superligu mezi domácími Kanonýry Kladno a hosty z České Lípy se ukázalo jako poslední v sérii. Jeho výsledek znamenal dvě změny. Kladno již není týmem superligy a Česká Lípa již nebude... více

Liberec si připsal druhý bod, Kladno srovnalo sérii v prodloužení

29. 4. 2017Superliga muži
​V sérii České Lípy a Kladna bylo k vidění opět napínavé utkání, když si Kanonýři zajistili srovnání na 1-1 až v páté minutě prodloužení. Naopak Hattrick ani druhý duel nezvládl, tentokrát podlehl Liberci... více

Česká Lípa zaskočila Kladno. Z jeho hřiště si odváží vedení 1-0 v sérii

23. 4. 2017Superliga muži
Baráž o Tipsport Superligu měla v neděli na programu úvodní kolo. Kladno v něm hostilo prvoligovou Českou Lípu a do série nevstoupilo vůbec dobře. Severočeši si ze hřiště Kanonýrů odvážejí vítězství 5:4 a vedení 1-0 v... více