Riegrova 20A, České Budějovice 1, 37001
ajax-spinner

Zprávy

Jaroměř zvládla šlágr kola, doma v prodloužení porazila vedoucí Wizards

Šestnácté kolo Národní ligy – skupiny západ nabídlo kromě souboje prvního celku s druhým také zápasy o play-off a mnoho dalšího. Jaroměř v již zmíněném duelu zvítězila 6:5 po prodloužení, Kati z Kadaně... více

Wizards rozhodli o svém vítězství gólem minutu před koncem z trestného střílení

V úvodním kole v novém roce v Národní lize - skupině západ se až na jednu výjimku radovali z vítězství vždy domácí florbalisté. O jedinou výhru hostujícího celku se postarali hráči Kobylis, kteří si... více

Pražský duel pro Kobylisy, uspěl i druhý nováček

Nováček z Wizards stráví vánoční svátky na prvním místě. Rozhodla o tom jejich výhra ve 14. kole Národní ligy – západ nad Kadní a zároveň, že Jaroměř překvapivě padla v Turnově. Na druhém místě ji tak... více

Panthers měli problémy se Strakonicemi, Kadaň vyhrála v nájezdech

Všechny týmy zakončily první polovinu základní části. V západní skupině Národní ligy vedou po jedenácti kolech hráči Panthers Praha s mírným bodovým náskokem na Wizards. Mezi osmičkou pro play-off se drží mimo... více

V Čakovicích padlo 26 gólů. Liga má staronového lídra

Velmi bohaté na branky bylo 10. kolo Národní ligy – západ, kdy jich v šesti duelech padlo neskutečných 95. O více jak čtvrtinu se postaraly Orka s Jaroměří. Na první místo se po třech týdnech vrátili pražští... více