ajax-spinner

Zprávy

Chodov vyučoval Ústí v produktivitě a deklasoval nováčka

12. 10. 2017Superliga muži
Obhájce titulu nezaváhal a s nováčkem si nedělal velké starosti. Po návratu z Poháru mistrů zvládl přechod na Tipsport Superligu skvěle, když v předehrávce 8. Kola přehrál nováčka z Ústí nad Labem. Na... více

Tipsport Superliga míří do Teplic! Zvládne Boleslav uhájit svou roli?

Mužská soutěž se podívá na další neobvyklé místo. Mladoboleslavští florbalisté si zahrají s Ústí nad Labem v nedalekých Teplicích. Na programu osmého kola je však plno zajímavých utkání. Kdo nakonec... více

SESTŘIHY: Podívejte se na highlights 6. kola Tipsport Superligy

4. 10. 2017Superliga muži
Šesté kolo má za sebou pět utkání. Podívejte se na všechny sestřihy zatím odehraných zápasů. Vítkovice porazily Florbal Ústí vysoko 14:4. Otrokovice zvítězily nad Znojmem 5:1. V televizním utkání vyhrál Liberec nad... více

Bohemians otočili utkání se Spartou. Vítkovice porazily Ústí o deset branek

1. 10. 2017Superliga muži
Máme za sebou necelé šesté kolo Tipsport Superligy, v něm se podařilo Chodovu zastavit silné Pardubice vítězstvím 8:1. Bohemians otočili derby proti Spartě a vyhráli 8:6. Ústí se nadále nedaří, tentokrát prohrálo vysoko... více

První část KB ligy zvládli bez ZTRÁTY BODU Chodov, Black Angels a Bohemians

1. 10. 2017G2 liga juniorů
KB liga juniorů má za sebou první část. V ní si první místa ve skupinách vybojovali Chodov, Black Angels, Bohemians a Ostrava. Postup do lepšího koše si na poslední chvíli vybojovali Hradec Králové a Liberec. více