ajax-spinner

Nejbližší zápasy

V zápasech o umístění vyhrály Šternberk 3:2 a Okříšky 6:5

7. 5. 2016MČR žáků
Že se z nepostupových zápasů vyklubou zápasy plné napětí a krásných gólů? Ano. Tohle je přesně ten případ. Oba dva zápasy skončily těsnou výhrou a o to bolestivější prohrou. Šternberk ukořistil vítězství 3:2 proti... více

Souhrn: V první den domácí zvedali diváky ze sedadel

Mistrovství České republiky má za sebou první den a přichystalo si jedno překvapení a několik zajímavých zápasů, Brno totiž podlehlo Plzni a Vítkovice s Tatranem remizovaly. Sobota je ve znamení posledních čtyř zápasů... více

Vítkovice remizovaly s Tatranem, Bulldogs nakonec zdolali Okříšky 4:2

6. 5. 2016MČR žáků
Vyrovnaná utkání skupiny C a D následovala na programu prvního hracího dne MČR starších žáků. Nejprve nastoupily na hřiště týmy Vítkovic a Tatranu Střešovice Red. Tatran ve druhé třetině ztratil dvoubrankový náskok a... více

MČR starších žáků se po letech vrací do Ústí nad Labem

30. 4. 2016MČR žáků
Ústí nad Labem se na tři dny zahalí do florbalového hávu. Severočeši totiž hostí další MČR starších žáků. Turnaj se koná od 6. do 8. května ve Sportovním centru Sluneta. více

Štíři zaskočili Start, Kladno jde dál. Počenice nadále válí!

21. 9. 2015Pohár České pojišťovny
Poloviční porci zápasů měl na programu Pohár České pojišťovny a její čtvrté kolo, do kterého se zapojily již další prvoligové celky Start a Kladno. Zatímco ale Pražané dostali na jihu Čech jedovatou ránu v prodloužení,... více