Statistiky lídrů - družstva

Žádná data pro základní část soutěže.

Analýza dat: Nejefektivnější týmy hrály Superfinále, Vítkovice načasovaly formu

27. 7. 2019Superliga muži
Článek se ohlíží za uplynulým ročníkem české florbalové Superligy mužů a hodnotí týmy na základě dvou základních metrik - aktivity a efektivity. V obou případech jde o práci s daty o střelbě na branku. Je sledováno, že... více

Analýza dat: Celosezónní efektivita žen Vítkovic těsně předčila aktivitu Chodova

25. 7. 2019Extraliga žen
Článek se ohlíží za uplynulým ročníkem české florbalové Extraligy žen a hodnotí týmy na základě dvou základních metrik - aktivity a efektivity. V obou případech jde o práci s daty o střelbě na branku. Je sledováno, že ty... více

Česká Třebová hostí play-off dorostenek

4. 5. 2019Soutěže
Osm nejlepších týmů 1. ligy dorostenek se během posledního víkendu sezony 2018/2019 utká o mistrovský titul na dvoudenním turnaji play-off v České Třebové, jehož organizátorem je FBC TJ Jablonné nad Orlicí a... více

23. 4. 2019Superfinále
Více než osm a půl tisíce fantastických fanoušků, dramatická bitva a neuvěřitelný obrat v ženském utkání, taktická bitva ve finále mužů a zlatý double domácích Vítkovic. Takové bylo historicky druhé ostravské Superfinále... více

Analýza dat Superfinále žen: Vítkovice vs Chodov 7:6p

19. 4. 2019Extraliga žen
Ještě v 52. minutě vedly florbalistky Chodova ve finálovém utkání o tři branky. Vítkovice ale předvedly velký obrat a gólem v prodloužení okradly své soupeřky o mistrovský titul. Vyhrály při skóre 7:6. Během utkání byla... více