{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO

Přebor starších žáků - skupina 6 - 2019/2020
Kategorie: starší žáci
Kontaktní osoba:
Michal Dess, +420 736 411 215, Michal.dess@seznam.cz
Kontaktní adresa:
Nové sady 608/42, Brno, 60200
ajax-spinner

Družstvo - statistiky

ajax-spinner
#Jméno HledatDružstvo Post ZB BVP BVO A KB TM + - +/-
1.Vojtěch FasoraGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO16230016392000
2.Štěpán DohnalGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO14190111300000
3.Viktor HladíkGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNOU14171013300000
4.Matyáš Petr TevernýGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO1418208262000
5.Vít ŠtěrbaGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO1213107202000
6.Vojtěch JedličkaGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO1110009190000
7.Petr GajdušekGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO1413105184000
8.Tomáš HrstkaGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO1110005150000
9.Martin TokárGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO167005122000
10.Tomáš KuchařGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO124008120000
11.Lukáš HrubýGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNOU820010120000
12.David ŠimerleGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO14500380000
13.Štěpán NovotnýGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO6300470000
14.Tomáš JavoraGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO16100670000
15.Jiří BezděkGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO16100560000
16.Adam FlekGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO11100450000
17.Jiří KosmákGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO6200240000
18.Ondřej PokornýGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO2200130000
19.Michal MatýsekGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO2100230000
20.David BenešGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO4100010000
21.Ondřej MatulaGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO11000110000
22.Michal MalýGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO2000000000
23.Šimon ChmelaGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO0000000000
24.Lukáš ŠikutaGEPARDI DDM HELCELETKA  BRNO0000000000
Žádné články k zobrazení