U Borského parku 2916/19, Plzeň, 30100
ajax-spinner

Plzeňský kouč Kubinec: Nic než postup mě nezajímá

13. 10. 2020Divize
Historický počin se v rámci současného ročníku Poháru Českého florbalu povedl FBŠ Slavii Plzeň. Ve čtvrtém kole si poněkud překvapivě poradila na domácí palubovce s prvoligovými Českými Budějovicemi 10:4 a oslavila svůj... více

Pohár ČF: Na Slaný čekají Čelákovice, Panthers končí

1. 10. 2020Pohár Českého florbalu
Ve čtvrtém kole Poháru Českého florbalu mužů došlo hned k několika překvapením. Florbalisté ze Slaného hrající Regionální ligu v Praze a Středočeském kraji vyřadili po obratu ve třetí třetině tým z Národní... více

Plzeň po premiérové sezoně sestupuje, Židenice čeká baráž

6. 4. 2019Extraliga žen
Týmu z jihu Moravy chybělo k ovládnutí série s Plzní pouze jediné vítězství, o které se postaral během sobotního večera. Hráčky Slavie tak po první sezoně v extralize padají o úroveň níže, ženy... více

Plzeň je na pokraji sestupu! Židenice mají třetí bod

5. 4. 2019Extraliga žen
Superfinalistky se připravují na svůj nejdůležitější zápas sezony, který se odehraje už za týden v Ostravar Aréně, florbalistky Plzně a Židenic však bojují o setrvání v nejvyšší ženské soutěži. Třetí výhru... více

Chodov je v Superfinále! Vítkovice padly proti Tigers v prodloužení

31. 3. 2019Extraliga žen
Ženská extraliga zná svého prvního superfinalistu! Chodov po tuhé bitvě v ČPP Aréně uspěl v prodloužení, čímž vybojoval čtvrtý bod proti ostravskému FBC. Florbalistky Vítkovic prohrály po prodloužení a jejich... více