2.Denis Jasiok1. SC TEMPISH Vítkovice 256356.954330127029410
3.Petr Maláč1. SC TEMPISH Vítkovice 1160.0016022001600

Živě: Black Angels šokovali Vítkovice, Pardubice podlehly Spartě

dnesLivesport Superliga
Velký krok směrem do play-off udělali Black Angels. Pražští florbalisté zaskočili druhé Vítkovice, když je na vlastním hřišti smetli 8:3. Ztrátu na páté místo minimálně do neděle stáhla Sparta, když uspěla v Pardubicích.... více

Prestižní derby pro Vítkovice, Tatran zdolal Chodov

dnesExtraliga žen
Na špičce tabulky se odehrál třaskavý souboj. V 11. kole florbalové Extraligy žen hostil lídr z Vítkovic své rivalky FBC Ostrava. I když rozdíl zůstával až do konce těsný, domácí tým nakonec zvítězil o gól a udržel se na... více

HIGHLIGHTS: 15 branek na Chodově i přestřelka SKV

21. 2. 2021Livesport Superliga
Jak vypadala uplynulá utkání Livesport Superligy? Chodov nadělil dvanáct branek Otrokovicím, Vinohrady se přetahovaly s Vítkovicemi, Pardubice s Hattrickem hrály prodloužení a Black Angels překvapili Tatran. Prohlédněte... více

Sokoli zvládli prodloužení, Black Angels překvapili Tatran

Nečekaný výsledek přinesla nedělní Livesport Superliga. Vítězství zaznamenali Black Angels, kteří si poradili se třetím Tatranem Střešovice. Díky tomu se posunuli do pásma play-off. Přímý souboj o jedenáctou příčku... více

Ostrava obrátila na Tatranu, Židenice ohrozily Chodov

21. 2. 2021Extraliga žen
Víkendové dvojkolo završily vyrovnané zápasy. Florbalová Extraliga žen nabídla souboj Tatranu Střešovice s FBC Ostrava, jenž přinesl obrat ve třetí třetině. O nejtěsnější náskok se přetahoval Chodov se Židenicemi a Jičín... více