Jan Svoboda, +420 720 212 295, sekretar@start98.eu

1.Kristýna JanglováFATPIPE Tigers Start98 Kunratice2214779.07473044001036700
2.Kristýna KarliFATPIPE Tigers Start98 Kunratice198420.0025202450619300
3.Lucie ŠpačkováFATPIPE Tigers Start98 Kunratice52120.00019068024900

V přímé bitvě o play-off vítězí Bohemians nad Startem

6. 4. 2021Extraliga žen
Rozhodující souboj urvaly klokanky. V dohrávce florbalové Extraligy žen si zajistily postup do play-off v přímém duelu proti Startu98. Své pražské rivalky zdolaly 3:2 a v tabulce je přeskočily o jediný bod. více

Velký obrat ukázaly Židenice, Chodov odskočil Ostravě

28. 3. 2021Extraliga žen
Situace kolem play-off se dramatizuje. V Extralize žen se snažily o osmou pozici florbalistky Bohemians, jenže v posledních minutách jim nadějný náskok sebraly Židenice. Druhé místo potvrdil Chodov díky třem bodům proti... více

Start98 prochází obrodou. Tým na mě spoléhá, míní Zlatníková

10. 3. 2021Extraliga žen
I když Tigers bojují na hraně play-off, mají jednu z nejproduktivnějších útočnic soutěže. Za florbalistky Startu98 pravidelně nastupuje Kristina Zlatníková, která hraje Extraligu žen prvním rokem a už je klíčovou... více

Prestižní derby pro Vítkovice, Tatran zdolal Chodov

27. 2. 2021Extraliga žen
Na špičce tabulky se odehrál třaskavý souboj. V 11. kole florbalové Extraligy žen hostil lídr z Vítkovic své rivalky FBC Ostrava. I když rozdíl zůstával až do konce těsný, domácí tým nakonec zvítězil o gól a udržel se na... více

Ostrava obrátila na Tatranu, Židenice ohrozily Chodov

21. 2. 2021Extraliga žen
Víkendové dvojkolo završily vyrovnané zápasy. Florbalová Extraliga žen nabídla souboj Tatranu Střešovice s FBC Ostrava, jenž přinesl obrat ve třetí třetině. O nejtěsnější náskok se přetahoval Chodov se Židenicemi a Jičín... více