{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek


PŘIJĎTE NA EFT VYTVOŘIT KULISU TELEVIZNÍM KAMERÁM

Obrázek ke článku
25. 10. 2014

Florbal a televize patří v České republice k sobě už pěkně dlouhou dobu. Své o tom vědí už dávno i české florbalistky, které se na obrazovky ČT Sport dostávají v posledních letech s železnou pravidelností. Česká televize se věnuje nejen nejvyšší české soutěži, v níž vše vrcholí atraktivním Superfinále, ale i mezinárodním utkáním. Kamery sledovaly nejeden ženský zápas letního turnaje Czech open a také mnohá reprezentační střetnutí.

Hrát pod přísným dozorem kamer se domácí ženská reprezentace naučila zejména na loňském mistrovství světa, kde se záklopka na objektivech téměř nezavírala. Tyto zkušenosti mohou naše florbalistky zúročit při nadcházejícím turnaji série EFT. V Praze na Podvinném mlýně se 31.10. – 1. 11. sejdou výběry žen a juniorek Švédska, Finska, Švýcarska a České republiky a ČT Sport bude u toho.

Ve vysílání se objeví všechna tři střetnutí českého ženského výběru, páteční a nedělní v záznamu, sobotní duel se Švýcarskem dokonce v přímém přenosu. V těchto chvílích budou české florbalistky potřebovat pořádnou podporu fandů. Pojďme zaplnit halu a společně převálcovat Helvetský výběr, který nám loni tak smolně vyfoukl bronzovou medaili. Vstupenky si můžete koupit už nyní zde.


​​​​

Obrázek