{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

2019/2020: FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Obrázek ke článku
10. 9. 2019

Odpočet se blíží ke svému konci spolu s prvními s loňskými superfinalistkami. Florbalistky Chodova mají za sebou další stříbrnou sezónu, těsně pod vrcholem skončily jak ve finále poháru, tak i v závěrečném boji o titul. A protože to byla už druhá stříbrná série ve dvou sezónách, ve startující sezóně 2019/2020 chodovským hráčkám motivace jistě scházet nebude.

Lvice zahájí novou sezonu v domácím prostředí a už teď je známo, že budou mít před sebou opět ty nejvyšší cíle. Dopomoct jim k tomu mají změny v kádru během letního období a hlavně hodně zkušeností, kterými se Pražačky mohou pyšnit.

Chodovu se základní část loňské sezony povedla na výbornou, i když z šedesátibodového zisku bylo nakonec druhé místo a tím pádem možnost volit si soupeře pro čtvrtfinále play-off až po Vítkovicích. Rytířky totiž obsadily pozici lídrů s náskokem jediného bodu. Tyto dva celky se potkaly také v dubnovém Superfinále, v němž hráčky z Jižního Města vedly několikabrankovým rozdílem, ale v závěru o náskok přišly a v prodloužení padly.

Na Jižní Město se vrací zkušenosti v podání Anet Jarolímové, která naposledy oblékala dres Jičína a s ní přišla na hostování Gabriela Žůrková. Z Tatranu Střešovice se po sezoně vrátila brankářka Hana Ranochová, která tak společně s Janou Christianovou vytvoří gólmanský tandem. Svou florbalovou kariéru ukončila Kristýna Provázková a Petra Beránková.

Trenér: Lukáš Procházka

Kapitán: Jana Vávrová

Koho sledovat: Markéta Svačinová, Hana Ranochová, Gabriela Žúrková

Tabulka soutěže

​​

​​

Obrázek