​​​​

CHODOV S OBTÍŽEMI ZDOLAL BOHEMIANS

9. 11. 2014

Chodovské lvice se sice musely obejít v zápase bez trenérky Marešové, ale jí nahradil pro tento zápas Radim Cepek. Stejně tak se domácí museli spokojit s prozatímním domovem na nové hale Jedenáctka VS, místo klasické haly na Jižním městě. K dalším trablům se ještě přidalo zranění Elišky Křížové. Soupeři, kterým byly Bohemians, to ale nemohlo vadit a jim šlo hlavně o urvání bodu.

TJ JM FAT PIPE Chodov - FbŠ "pipni.cz" Bohemians 11:7
branky: 4. Zuzana Tučková, 5. Magdaléna Plášková, 8. Martina Řepková, 26. Anet Jarolímová, 27. Zuzana Tučková, 32. Anet Jarolímová, 37. Jana Vojáčková, 47. Zuzana Tučková, 48. Magdaléna Plášková, 51. Zuzana Tučková, 52. Tereza Urbánková - 10. Adéla Bočanová, 15. Kristýna Jarešová, 21. Hana Poláková, 35. Adéla Bočanová, 55. Iveta Hyršlová, 57. Adéla Bočanová, 60. Hana Poláková

Rychle se Chodov ujal vedení o dvě branky. Třetí branku posléze přidala Řepková a vypadalo to, že Bohemians budou hrát druhé housle. Jenže naopak hostující hráčky nesložily zbraně a dokázaly z dobrého přístupu k protihráčkám vytěžit dva góly, které znamenaly kontakt s Chodovskými. Bohemians čekali na protiútoky, ale do nich vyběhávaly ve velkém počtu a dělaly obrovské problémy domácím. Horké chvilky na konci třetiny připravily Klokanky svým soupeřkám při přesilové hře, ale do konce třetiny vyrovnat nedokázaly.

Ale po půl minutě ze začátku druhé části se již začínalo od znova za stavu 3:3. Troška volného prostoru pro Jarolímovou znamenalo strhnutí skóre zpátky na vedení Chodova. Krásná souhra domácích, při které z rohu přesně na střed Tučkové nahrávala Theimerová, byla příčinou odskoku na dvoubrankový rozdíl. A v podobném čase jako v první třetině byl náskok Chodova již tříbrankový. Znovu se tedy čekalo, jak odpoví Bohemians. Do konce třetiny to ale dopadlo pouze po gólu na obou stranách.

Po nepříliš atraktivním začátku třetí třetiny se rozjeli domácí a během chvilky navýšili brankový příděl Bohemians již na devět. Nakonec i přes ne příliš jednoznačný začátek zápasu se Chodovu podařilo vystřelit velice chtěnou desítku a bylo jasné, že vítězem se stanou domácí. Otázkou ale zůstávalo o kolik vstřelených gólů si polepší do tabulky. Konečný výsledek byl po strhujícím finiši Bohemians 11:7 a Chodov si tedy připsal „pouze“ +4.

Hráčky utkání: Zuzana Tučková (TJ JM FAT PIPE Chodov) a Hana Poláková (FbŠ "pipni.cz" Bohemians).