HRÁČKY TIGERS SMETLY BOHEMIANS VE TŘETÍ TŘETINĚ

7. 2. 2019

Dvě třetiny se hrál vyrovnaný florbal, kde se oba týmy přetahovaly o to, kdo bude ve vedení. Ve třetí části však nastal zlomový okamžik a brankostroj florbalistek z Jižního Města. Ty dokázaly během posledních dvaceti minut nastřílet osm gólů, a tak Bohemians odjelo domů s prázdnou.

Střelecké konto otevřely florbalistky Bohemians už v polovině třetí minuty. Od té doby se přetahovaly se soupeřkami o vedení, respektive vždy dorovnávaly. Až v desáté vteřině poslední třetiny vrátila vedení na stranu zelenobílých Hana Poláková, která v tomto duelu zaznamenala celkem čtyři branky a byla zaslouženě vyhlášena nejlepší hráčkou z hostujícího celku. Od té chvíle ale přebraly veškerou kontrolu nad čtvrtečním setkáním domácí ženy. Nastala demolice v podání osmi přesných zásahů, a tak si třetí tým tabulky může připsat tři důležité body za vítězství 11:5.