{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


MAREŠOVÁ OPOUŠTÍ TATRAN. KDO POVEDE STŘEŠOVICKÉ HRÁČKY?

Obrázek ke článku
29. 4. 2022

Extraligový kádr Tatranu Střešovice před sezonou 2022/23 přebírají nový hlavní trenéři, kterými budou Marek Michálek a Pavel Hudík. Po třech letech se tak se střešovickou lavičkou loučí Michaela Marešová, která za dobu svého působení tento tým posunula mezi českou extraligovou špičku.

Za dobu svého působení dokázala tato dvaačtyřicetiletá trenérka vytáhnout Tatran z osmé příčky po základní části až na čtvrtou a v každé sezoně jej také dovedla do play-off. S kádrem Střešovic se navíc tato velezkušená koučka loučí po velice úspěšném ročníku, v němž byly tatranské florbalistky dosud nejblíže superfinále ve své klubové historii, neboť si zahrály rozhodující sedmé semifinále. 

Nyní ale nastává čas na změnu, kterou mají provést nově zvolení trenéři Marek Michálek a Pavel Hudík. První z nich přitom ženské kabině Tatranu není vůbec neznámý, neboť působil dlouhá léta v pozici asistenta. Hudík zase v klubu dlouhodobě šéfuje střešovické mládeži.

„Vnímáme posun a cestu, po které se v posledních letech vydal ženský A-tým a plánujeme na ní plynule navázat. V tuto chvíli nastavujeme role v rámci realizačního týmu, letní přípravu s cílem co nejkvalitnějšího rozvoje hráček z kondičně-silového a zdravotního pohledu,” uvedli oba noví koučové v oficiální zprávě na webových stránkách Střešovic

Tabulka soutěže

​​

Obrázek