{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PREVIEW: START98 A TATRAN ČEKAJÍ DVĚ EXTRALIGOVÉ DOHRÁVKY

Obrázek ke článku
2. 4. 2021

Vinou karantén musely extraligové celky střešovického Tatranu a kunratického Startu98 odkládat zápasy, a tak jsou nyní před nimi nutné dohrávky. Oba týmy čekají před koncem víkendu hned dvě. Všechna utkání můžete sledovat na videoplatformě Českého florbalu.

Tatran je aktuálně čtvrtý a je jasné, že tuto pozici už mu nikdo nevezme. Stále ale živí teoretickou možnost na třetí místo, kterou má kompletně ve svých rukou. Pokud by totiž v sobotu v základní hrací době přemohl Mladou Boleslav a o den později zdolal i brněnské Bulldogs, scházel by mu na Ostravu jediný bod.

A poslední zápas v základní části sehrají Střešovice právě na půdě Ostravy. Šlo by tak o přímý duel, v němž by se rozhodlo, který ze zúčastněných týmů bude mít příležitost vybírat si čtvrtfinálového soupeře. FBC je tomuto privilegiu momentálně výrazně blíž, leč Tatran není bez šance. Mladá Boleslav a Brno jsou totiž aktuálně nejhůře postavenými družstvy tabulky, Pražanky tak půjdou do obou střetnutí jako poměrně jasné favoritky.

Videoplatforma Českého florbalu

Svou výchozí pozici pro play-off řeší i v Kunraticích. Start98 však ještě účast ve vyřazovacích bojích nemá jistou. Neschází mu však moc. A i kdyby se mu následující dvě střetnutí nevydařila, bude moci osmičku uhájit v přímé bitvě s devátými Bohemians v posledním zápase. Pokud by ovšem Start98 dvakrát vyhrál, může ještě přeskočit sedmé Židenice.

Dohrávka 17. kola Extraligy žen

Pátek 2. dubna

14.00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc (SH Jižní Město)

Dohrávka 18. kola Extraligy žen

Sobota 3. dubna

15.00  Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB (STODOLA Aréna)

Dohrávky 20. kola Extraligy žen

Sobota 3. dubna

14.00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice (SH Jižní Město)

Neděle 4. dubna

15.00  Tatran Střešovice - Bulldogs Brno (STODOLA Aréna)

Tabulka soutěže

Obrázek