{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SEEMANNOVÁ PO DVOJITÉM HATTRICKU: POSLEDNÍ ZÁPASY SE MI STŘELECKY NEDAŘILO

Obrázek ke článku
1. 11. 2019

V utkání proti Liberci si připsala šest branek a nahrávku, za svůj povedený počin byla oceněna vítězstvím v anketě Momenty týdne. Nejproduktivnější hráčka Tatranu Střešovice a juniorská reprezentantka Kateřina Seemannová v rozhovoru promlouvá nejen o svém povedeném vystoupení.

V utkání proti Liberci se vám podařilo vstřelit šest branek. Jak sama nahlížíte na tento dvojitý hattrick?

Jsem určitě ráda, protože poslední zápasy se mi střelecky úplně nedařilo tak, jak bych sama chtěla, ale mám radost, že jsem alespoň takhle mohla pomoci týmu.


Tatranu se v aktuální sezoně Extraligy žen poměrně daří. Jak jste spokojeny vy hráčky a realizační tým?

Myslím si, že na to, jak máme mladý tým, tak hrajeme docela dobře, i když některé zápasy nebyly určitě takové, jaké bychom si přály. Ale vcelku si myslím, že jsme zatím spokojeny a trenéři snad také (smích).


Co můžeme od ženského týmu Tatranu očekávat v blízké budoucnosti?

Letos bychom určitě chtěly postoupit do play-off a hrát vyrovnanější zápasy s top týmy. Do dalších sezón se chceme stále posouvat jak herně, tak výsledkově.


Před dvěma týdny jste s juniorskou reprezentací absolvovala akci EFT v Praze. Jak své vystoupení na mezinárodní scéně hodnotíte?

Mně osobně se moc nedařilo, neproměňovala jsem šance, které jsme si v lajně vytvořily. Ale myslím si, že týmově to bylo docela slušné, odehrály jsme dobré zápasy se Švédkami a Finkami, jen je škoda zápasu se Švýcarskem.


Ještě v době, kdy jste hrála florbal v Jihlavě, jste se vyjádřila v tom smyslu, že se vám nechce do Prahy kvůli nutnosti bydlení na internátu. Co se změnilo?

Hrát florbal v Praze jsem vždycky chtěla, ale dříve jsem si to moc nedokázala představit, jak bych to měla s rodinou, kamarády nebo školou. Teď ta možnost jít hrát do Prahy přišla a jsem strašně ráda, že jsem to rozhodnutí udělala a že mě v tom rodina a kamarádi tak podporují, za což jim moc děkuji. Na tréninky i zápasy z Jihlavy dojíždím a když máme tréninky nebo zápasy pozdě večer, tak přespávám v Praze.


Pojďme na úplný začátek. S hokejkou jste začínala na ledě jako hráčka Dukly Jihlava. Předpokládám, že nyní svého rozhodnutí přejít k florbalu nelitujete.

Rozhodně nelituji, právě naopak. Jsem vlastně hrozně ráda, že jsem to rozhodnutí udělala, i když se mi občas zasteskne (smích).

Tabulka soutěže

Obrázek