TIGERS ZVLÁDLY DOHRÁVKU, PORADILY SI S BOLESLAVÍ

11. 1. 2022

V úterý byla na programu dohrávka 17. kola mezi osmými Tigers a jedenáctou mladoboleslavskou Florbalovou akademií. Středočešky se mohly v případě triumfu přiblížit právě za Start98, jenž si ale připsal devítigólové vítězství.

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice – MITEL Florbalová akademie MB 9:3 (3:1, 5:2, 1:0)

Už po 51 vteřinách otevřela skóre Poláková. Středočeským hráčkám se následně povedlo ve 14. minutě srovnat, avšak Tigers si ještě do konce úvodního dějství vypracovali dvougólový náskok. V následujících dvaceti minutách dovršila hattrick Poláková a nejen to.

Start98 postupně vedl již 8:1 a v klidu směřoval za triumfem. Florbalová akademie v závěru druhé části dvěma zásahy snížila. Ve třetí třetině padla už jen jedna branka a na svědomí ji měly domácí Kunratice, jež tak dočasně poskočily na sedmé místo.

Branky: 1. Poláková, 15. Chaloupková, 20. Balejová, 21. Špačková, 29. Kutnarová, 35. Poláková, 37. Škorpová, 39. Poláková, 51. Balejová – 14. Jirková, 39. Urbanová, 40. Kvapilová. Rozhodčí: Benačan – Šaroch. Bez vyloučení. Diváci: 61. Zásahy brankářek: Janglová 18 – Klementová 8, Topolová 12. | ONLINE | VIDEO