BULDOČKY USPĚLY V PRAZE A ZÁCHRANU MAJÍ NA DOSAH

16. 4. 2022

Po týdenní přestávce se barážová série Extraligy žen přesunula do Prahy, kde Black Angels hostily Bulldogs Brno. Ještě v první třetině se domácím povedlo stáhnout dvougólové manko, jenže zbytek zápasu byl v režii Jihomoravanek, které si až do konce držely dostatečný náskok a po výhře 8:5 vedou 2:0 na zápasy. K jistotě záchrany jim tak stačí už jen jedna výhra.

Baráž Extraligy žen
Black Angels – Bulldogs Brno 5:8 (2:2, 1:2, 2:4)

Vstup do zápasu vyšel lépe Buldočkám, ještě před první sirénou ale Pražanky stáhly dvougólové manko díky dvěma trefám Kuchařové. Na začátku druhé třetiny si ovšem Brno vzalo vedení zpět a do konce utkání už ho nepustilo. Během závěrečné periody totiž zvýšilo už na 8:3 a dva góly domácích v poslední minutě znamenaly už jen úpravu výsledku na konečných 5:8 z jejich pohledu.

Utkání přitom nabídlo hattricky tří hráček, konkrétně Kuchařové (BA), Peškové (BB) a Žákové (BB). Florbalistky Bulldogs Brno tak získaly druhý bod v sérii a v neděli budou mít k dispozici vítězný mečbol.

Branky: 15. Kuchařová, 20. Kuchařová, 38. Chovancová, 60. Kuchařová, 60. Chovancová – 1. Pešková, 10. Žáková, 24. Žáková, 26. Dostálová, 43. Pešková, 48. Pohlodková, 50. Žáková, 56. Pešková.
Rozhodčí: Rousek – Sochůrek. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Stav série: 0:2. | ONLINE | VIDEO