{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


V PLAY-DOWN ÚSPĚŠNĚJŠÍ VINOHRADY A OLOMOUC

Obrázek ke článku
18. 3. 2017

Extraliga žen v sobotu pokračovala dvěma utkáními play-down. Olomouc využila domácího prostředí a dostala se do vedení v sérii, stejně tak Královské Vinohrady, které na domácí půdě porazily ELITE Praha. 

TJ Sokol Královské Vinohrady - ELITE PRAHA  8:1

stav série 2:1

Zatímco dvě předchozí utkání skončila jednobrankovým rozdílem, tento zápas Vinohrady střelecky ovládly. Do vedení se domácí hráčky dostaly hned v úvodu a skóre pak kontrolovaly po celou dobu zápasu. Výkon Vinohrad ještě umocnily dvě branky, které dokázaly domácí hráčky vstřelit ve vlastním oslabení. Nejproduktivnější a zároveň nejlepší hráčkou utkání domácích byla Aneta Tvrzníková, která vstřelila tři branky a na jednu nahrála. Nejlepší hráčkou hostů byla zvolena Jessica Zlámalová.

FBS Olomouc - Panthers Praha  3:1

stav série 2:1

Poměrně vyrovnané utkání sehrály hráčky Olomouce a Panthers Praha. Na první branku utkání museli diváci v olomoucké Čajkaréně čekat až do 25. minuty utkání, kdy se prosadily domácí hráčky. Ačkoliv se Panthers podařilo po chvíli vyrovnat, více branek již v utkání hostující hráčky vstřelit nedokázaly a Olomouc se tak dostala do vedení v sérii. Kanadské bodování utkání ovládla domácí Petra Grufíková, která vstřelila dvě branky. 

Program 4. kola play-down Extrailg žen:

Neděle 19. března

15:00 FBC Olomouc - Panthers Praha

20:00 TJ Sokol Královské Vinohrady - ELITE PRAHA


Tabulka soutěže

Obrázek