{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

 Facebook  Instagram  bartunkova@ceskyflorbal.cz


V sezóně 2020/2021 se Vám HLAVNĚ NEZLOBTE představí již potřetí. Kampaň HLAVNĚ NEZLOBTE působí jako nástroj podpory slušného chování na dětských turnajích ve florbalovém regionu Praha a Středočeském kraji. Důležitou součástí byla vždy kontaktní kampaň, což znamená, že promotým HLAVNĚ NEZLOBTE dorazí na domácí turnaj oddílu, který je do kampaně zapojený a kde svými aktivitami působí na účastníky dětských turnajů. HLAVNĚ NEZLOBTE se zaměřuje na dětské turnaje od přípravek po mladší žáky, kde se zaměřuje na všechny účastníky dětských turnajů, tedy na hráče, rozhodčí, trenéry a samozřejmě i fanoušky a rodiče.

Naším cílem pro tuto sezónu je znovu oživit téma slušného chování na dětských turnajích (i mimo ně) a na ně navázaná další témata. Budeme snažit o to, představit vzájemně všem účastníkům turnaje (rozhodčím, hráčům, fanouškům a trenérů), s jakými motivy a ambicemi jednají na dětských turnajích. Věříme, že vzájemné pochopení povede k lepší komunikaci mezi těmito skupinami, přispěje k ještě lepší atmosféře na dětských turnajích a zároveň seznámí rodiče nových malých florbalistů s florbalovým prostředím. Tématy se kterými se snaží HLAVNĚ NEZLOBTE… pracovat, jsou respekt vůči rozhodčím, trenérům i hráčům, slušná komunikace, Fair Play, jaká je optimální podpora mladého sportovce a nabalujeme další.

Základní hesla

  
  

HLAVNĚ NEZLOBTE V ČÍSLECH

Pro Vaši představu, v loňském roce se do projektu zapojil 33 oddílů z našeho florbalového regionu, promotým navštívil více než 44 turnajů, kde se setkal s více než 250 družstvy a měli jsme tak možnost zapůsobit na více než 2 000 dětí.

V letošním roce se zapojilo do projektu 35 oddílů se 195 družstvy.

Obrázek ke článku
včera

Ministr otočil a navrhuje znovu...

Přestože je podle schválených opatření z úterý 6.... více
Obrázek ke článku
8. 4. 2021

Od pondělí je možný návrat k...

AKTUALIZOVÁNO Po příznivých zprávách pro florbal i... více
Obrázek ke článku
1. 10. 2020

Petr Musil: Cílem programu podpory...

Český florbal se dlouhodobě a velmi aktivně podílí... více
Obrázek ke článku
25. 5. 2020

Ohlédnutí: rozhodčí regionu PHaSČ v...

Nedílnou součástí každého soutěžního ročníku jsou... více
Obrázek