{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Superfinále Livesport Superligy
so 12. 6. 18:00
Odehráno

6:3
(2:2, 0:1, 4:0)
Předvýběr.CZ Florbal MB
1. SC TEMPISH Vítkovice
Superfinále Extraligy žen
so 12. 6. 12:30
Odehráno

8:7
(1:3, 2:2, 4:2, 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
FAT PIPE FLORBAL CHODOV


Obrázek ke článku

ZŠ Poděbrady se popere se ZŠ Šeříková o semifinále ČEPS cupu

včera
V uplynulém týdnu si letenku do smifinále vybojovala dvojice týmů. Třetí postupující vzejde z dvojice základních škol v...
Obrázek ke článku

Procházka: V zápase jsme nebyli horší, prohra je hořká

včera
Ztráta náskoku, prodloužení, prohra. Chodovské hráčky znovu nestačily v superfinále na Vítkovice. Na střídačce,...
Obrázek ke článku

Martiník: Chodovu patří velký kredit, pro diváky super zápas

včera
V ženské kategorii už Tomáš Martiník odtrénoval přes pět set zápasů, k tomu přidal mnoho startů také jako hlavní kouč...
Obrázek ke článku

Delong: Boleslavi teklo do bot, týmu jsem mohl více pomoci

před 2 dny
„Podali jsme solidní výkon, ale Boleslav přepnula ve třetí třetině na vyšší obrátky,“ říká po neúspěšném superfinále...
Novinky
včera

Po ztrátách posila. Chodov po odchodu bratrů Koutných či Ondřeje Mikeše přivítal ve svých řadách novou tvář. Po již dříve avizovaném Martinu Skřivánkovi přichází na Jižní Město jako druhá posila Adam Balatka, který dosud působil v Liberci, avšak studuje v Praze, což byl jeden z hlavních důvodů jeho přesunu. „Poslední dva roky jsem se školu snažil skloubit s dojížděním do Liberce, což samozřejmě nebylo ideální. Florbalově se to na mně hodně podepsalo a můj výkon upadal. Navíc na Chodově i bydlím. Chodov je prestižní tým s velkými ambicemi a pro mě samotné působení zde je velká výzva," prozradil pro klubový web.

11. 6. 2021

Ondřej Vítovec mění v rámci Livesport Superligy své působiště. Po pěti letech strávených v Tatranu Střešovice se stěhuje do kádru superfinalisty z Vítkovic. Vítovec v osmnácti zápasech základní části nasbíral 14 bodů a dalších pět přidal v play-off. Kromě toho úspěšně dokončil vysokou školu.

9. 6. 2021

Chodov se rozloučil s Martinem a Jiřím Koutnými. Zkušenější Martin – bývalý kapitán brněnských Bulldogs, jenž si zahrál i dvě sezony ve švýcarském Zugu – se rozhodl ukončit kariéru ze zdravotních důvodů. Na Jižním Městě slavil dvakrát výhru v Superfinále florbalu. Koutný naskočil i do reprezentace, za níž odehrál dvacet utkání a zúčastnil se i mistrovství světa. Jeho mladšímu bratrovi skončila tříletá smlouva a po vzájemné dohodě s trenérem Davidem Podhráským si bude hledat nové angažmá.

9. 6. 2021

Pardubice získaly novou posilu. Po odchodu kapitána Radka Formánka, útočníka Jana Kourka a defenzivního dua Václav Aubrecht – Marcel Lehký hlásí Sokoli příchod. Z pražské Sparty přichází na hostování Matyáš Velc, který již ve městě perníku působil v uplynulém ročníku na hostování.

3. 5. 2021

Střešovický Tatran hlásí reprezentační posilu, do klubu se po působení ve švédském Pixbu vrací útočník Marek Beneš.

PROGRAM ZÁPASŮ
SOUTĚŽE

​​

Obrázek