{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Florbal v TV 2018/2019

Srpen 2018
31. 8. 19:00

 SledovatČesko 0:4 FinskoFFP 2018
Září 2018
2. 9. 13:30

 SledovatČesko 5:4 ŠvýcarskoFFP 2018
17. 9. 18:00

 SledovatFBC 4CLEAN Česká Lípa3:5ACEMA Sparta Praha
Říjen 2018
2. 10. 20:05

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov3:4Tatran Teka Střešovice
8. 10. 18:00

 SledovatACEMA Sparta Praha4:3FbŠ Bohemians
15. 10. 18:45

 SledovatTechnology Florbal MB9:3FBC Liberec
29. 10. 18:00

 SledovatTJ Sokol Královské Vinohrady4:6ACEMA Sparta Praha
Listopad 2018
5. 11. 18:00

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice9:1Bulldogs Brno
12. 11. 18:00

 SledovatSokol Pardubice7:3TJ Sokol Královské Vinohrady
19. 11. 17:50

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:71. SC TEMPISH Vítkovice
Prosinec 2018
1. 12. 11:40

 SledovatŠvýcarsko 7:3 Lotyšsko
1. 12. 14:35

 SledovatFinsko 4:5 Švédsko
1. 12. 17:45

 SledovatNěmecko 5:10 Česko
2. 12. 16:35

 SledovatLotyšsko 4:3 Česko
3. 12. 9:55

 SledovatSingapur 9:5 Japonsko
3. 12. 12:40

 SledovatLotyšsko 4:5 Německo
3. 12. 19:25

 SledovatŠvédsko 9:1 Norsko
4. 12. 12:25

 SledovatSlovensko 18:2 Singapur
4. 12. 16:40

 SledovatNorsko 1:9 Finsko
4. 12. 19:00

 SledovatČesko 6:4 Švýcarsko
5. 12. 9:55

 SledovatLotyšsko 6:1 Slovensko
6. 12. 16:10

 SledovatŠvýcarsko 3:2p Norsko
6. 12. 19:00

 SledovatČesko 10:1 Dánsko
7. 12. 15:35 (Z)

 SledovatŠvédsko 14:1 Lotyšsko
7. 12. 22:20 (Z)

 SledovatFinsko 6:1 Německo
8. 12. 15:35

 SledovatČesko 2:7 Finsko
8. 12. 18:35

 SledovatŠvédsko 5:4n Švýcarsko
9. 12. 12:35

 SledovatČesko 2:4 Švýcarsko
9. 12. 15:35

 SledovatFinsko 6:3 Švédsko
17. 12. 18:00

 SledovatFbŠ Bohemians8:2ACEMA Sparta Praha
22. 12. 12:00

 SledovatBulldogs Brno2:6Hu-Fa Panthers Otrokovice
30. 12. 12:35

 SledovatTechnology Florbal MB5:3Tatran Teka Střešovice
Leden 2019
7. 1. 19:20

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice5:3FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
16. 1. 16:50

 SledovatFBC Liberec3:4Sokol Pardubice
16. 1. 20:00

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov6:8FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
28. 1. 16:50

 SledovatTaran Teka Střešovice7:4FBC Liberec
Únor 2019
5. 2. 16:50

 SledovatTJ Znojmo LAUFEN CZ9:4Bulldogs Brno
11. 2. 16:50

 SledovatFBC Liberec6:5TJ Sokol Královské Vinohrady
16. 2. 15:15

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov7:51. SC TEMPISH Vítkovice
Březen 2019
9. 3. 18:20

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:3nFAT PIPE Florbal Chodov
10. 3. 17:50

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice3:10Technology Florbal MB
13. 3. 18:20

 SledovatACEMA Sparta Praha5:4nFbŠ Bohemians
24. 3. 20:05

 SledovatTechnology Florbal MB4:2FAT PIPE Florbal Chodov
30. 3. 14:00

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice4:3pACEMA Sparta Praha
31. 3. 20:05

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov3:5Technology Florbal MB
Duben 2019
14. 4. 13:20

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice7:6pFAT PIPE Florbal Chodov
14. 4. 16:30

 SledovatTechnology Florbal MB3:41. SC TEMPISH Vítkovice

Historie: 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015

Obrázek