{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Florbal v TV

Září 2019
16. 9. 17:20

 SledovatFBC 4CLEAN Česká Lípa4:5Tatran Teka Střešovice
23. 9. 17:35

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice6:5pFB Hummel Hattrick Brno
Říjen 2019
7. 10. 16:50

 SledovatACEMA Sparta Praha7:6pFbŠ Bohemians
18. 10. 20:05

 SledovatČesko 4:5 Finsko
19. 10. 16:30

 SledovatČesko 6:5n Švýcarsko
21. 10. 16:50

 SledovatTechnology Florbal MB6:31. SC TEMPISH Vítkovice
Listopad 2019
3. 11. 13:00

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov4:3Technology Florbal MB
4. 11. 19:20

 SledovatFBC Liberec2:5FBŠ Hummel Hattrick Brno
11. 11. 16:50

 SledovatFBC ČPP Ostrava4:3p1. SC TEMPISH Vítkovice
18. 11. 19:20

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov7:1ACEMA Sparta Praha
25. 11. 16:55

 SledovatBlack Angels9:11FbŠ Bohemians
30. 11. 19:10

 SledovatACEMA Sparta Praha4:5Technology Florbal MB
Prosinec 2019
2. 12. 19:20

 SledovatFBŠ Hummel Hattrick Brno7:3Black Angels
7. 12. 18:15

 SledovatSlovensko 1:23 Švédsko
8. 12. 10:15

 SledovatLotyšsko 2:14 Česko
9. 12. 13:25

 SledovatSlovensko 7:5 Lotyšsko
9. 12. 19:15

 SledovatŠvédsko 10:2 Česko
10. 12. 16:15

 SledovatČesko -:-​ Slovensko
11. 12. 12:55

 Sledovatplay-off-:-předkolo
12. 12. 15:40

 Sledovatplay-off-:-čtvrtfinále
12. 12. 19:00

 Sledovatplay-off-:-čtvrtfinále
13. 12. 15:45

 Sledovatplay-off-:-čtvrtfinále
13. 12. 18:45

 Sledovatplay-off-:-čtvrtfinále
14. 12. 14:15

 Sledovatplay-off-:-semifinále
14. 12. 17:30

 Sledovatplay-off-:-semifinále
15. 12. 13:15

 Sledovatplay-off-:-o 3. místo
15. 12. 16:20

 Sledovatplay-off-:-finále
16. 12. 16:50

 SledovatFbŠ Bohemians-:-ACEMA Sparta Praha
29. 12. 13:20

 SledovatTechnology Florbal MB-:-FBC Liberec
Leden 2020
6. 1. 19:00

 SledovatTatran Teka Střešovice-:-TJ Sokol Královské Vinohrady
13. 1. 16:50

 SledovatTJ Sokol Královské Vinohrady-:-Sokoli Pardubice
21. 1. 16:50

 SledovatFinále Poháru-:-ženy
21. 1. 19:50

 SledovatFinále Poháru-:-muži
27. 1. 16:50

 SledovatSokoli Pardubice-:-FBŠ Hummel Hattrick Brno
Únor 2020
3. 2. 19:20

 SledovatTatran Teka Střešovice-:-FbŠ Bohemians
10. 2. 16:50

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice-:-ACEMA Sparta Praha
17. 2. 19:20

 SledovatFBC ČPP Ostrava-:-Hu-Fa Panthers Otrokovice
24. 2. 16:50

 SledovatTechnology Florbal MB-:-FAT PIPE Florbal Chodov
Srpen 2018
31. 8. 19:00

 SledovatČesko 0:4 FinskoFFP 2018
Září 2018
2. 9. 13:30

 SledovatČesko 5:4 ŠvýcarskoFFP 2018
17. 9. 18:00

 SledovatFBC 4CLEAN Česká Lípa3:5ACEMA Sparta Praha
Říjen 2018
2. 10. 20:05

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov3:4Tatran Teka Střešovice
8. 10. 18:00

 SledovatACEMA Sparta Praha4:3FbŠ Bohemians
15. 10. 18:45

 SledovatTechnology Florbal MB9:3FBC Liberec
29. 10. 18:00

 SledovatTJ Sokol Královské Vinohrady4:6ACEMA Sparta Praha
Listopad 2018
5. 11. 18:00

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice9:1Bulldogs Brno
12. 11. 18:00

 SledovatSokol Pardubice7:3TJ Sokol Královské Vinohrady
19. 11. 17:50

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:71. SC TEMPISH Vítkovice
Prosinec 2018
1. 12. 11:40

 SledovatŠvýcarsko 7:3 Lotyšsko
1. 12. 14:35

 SledovatFinsko 4:5 Švédsko
1. 12. 17:45

 SledovatNěmecko 5:10 Česko
2. 12. 16:35

 SledovatLotyšsko 4:3 Česko
3. 12. 9:55

 SledovatSingapur 9:5 Japonsko
3. 12. 12:40

 SledovatLotyšsko 4:5 Německo
3. 12. 19:25

 SledovatŠvédsko 9:1 Norsko
4. 12. 12:25

 SledovatSlovensko 18:2 Singapur
4. 12. 16:40

 SledovatNorsko 1:9 Finsko
4. 12. 19:00

 SledovatČesko 6:4 Švýcarsko
5. 12. 9:55

 SledovatLotyšsko 6:1 Slovensko
6. 12. 16:10

 SledovatŠvýcarsko 3:2p Norsko
6. 12. 19:00

 SledovatČesko 10:1 Dánsko
7. 12. 15:35 (Z)

 SledovatŠvédsko 14:1 Lotyšsko
7. 12. 22:20 (Z)

 SledovatFinsko 6:1 Německo
8. 12. 15:35

 SledovatČesko 2:7 Finsko
8. 12. 18:35

 SledovatŠvédsko 5:4n Švýcarsko
9. 12. 12:35

 SledovatČesko 2:4 Švýcarsko
9. 12. 15:35

 SledovatFinsko 6:3 Švédsko
17. 12. 18:00

 SledovatFbŠ Bohemians8:2ACEMA Sparta Praha
22. 12. 12:00

 SledovatBulldogs Brno2:6Hu-Fa Panthers Otrokovice
30. 12. 12:35

 SledovatTechnology Florbal MB5:3Tatran Teka Střešovice
Leden 2019
7. 1. 19:20

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice5:3FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
16. 1. 16:50

 SledovatFBC Liberec3:4Sokol Pardubice
16. 1. 20:00

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov6:8FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
28. 1. 16:50

 SledovatTaran Teka Střešovice7:4FBC Liberec
Únor 2019
5. 2. 16:50

 SledovatTJ Znojmo LAUFEN CZ9:4Bulldogs Brno
11. 2. 16:50

 SledovatFBC Liberec6:5TJ Sokol Královské Vinohrady
16. 2. 15:15

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov7:51. SC TEMPISH Vítkovice
Březen 2019
9. 3. 18:20

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:3nFAT PIPE Florbal Chodov
10. 3. 17:50

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice3:10Technology Florbal MB
13. 3. 18:20

 SledovatACEMA Sparta Praha5:4nFbŠ Bohemians
24. 3. 20:05

 SledovatTechnology Florbal MB4:2FAT PIPE Florbal Chodov
30. 3. 14:00

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice4:3pACEMA Sparta Praha
31. 3. 20:05

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov3:5Technology Florbal MB
Duben 2019
14. 4. 13:20

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice7:6pFAT PIPE Florbal Chodov
14. 4. 16:30

 SledovatTechnology Florbal MB3:41. SC TEMPISH Vítkovice
Září 2017
4. 9. 17:50

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov7:6ACEMA Sparta Praha
11. 9. 18:30

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice7:2FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
18. 9. 20:00

 SledovatFBC PULLO TRADE Česká Lípa6:7pFBC Liberec
Říjen 2017
9. 10. 17:50

 SledovatTechnology Florbal MB4:5pTatran Střešovice
23. 10. 17:50

 SledovatTJ Znojmo LAUFEN CZ3:2itelligence Bulldogs Brno
30. 10. 20:05

 Sledovatitelligence Bulldogs Brno7:4Florbal Ústí
Listopad 2017
13. 11. 17:50

 SledovatFBC Liberec4:7Hu-Fa Panthers Otrokovice
20. 11. 20:05

 SledovatIvanti TIGERS FK Jižní Město8:3FbŠ Bohemians
Prosinec 2017
1. 12. 11:15

 SledovatJaponsko 4:6 USA
1. 12. 15:00

 SledovatČesko 8:3 Lotyšsko
2. 12. 15:55

 SledovatFinsko 1:5 Česko
2. 12. 17:30

 SledovatSlovensko 10:3 Estonsko
3. 12. 13:30

 SledovatAustrálie 1:21 Slovensko
4. 12. 9:25

 SledovatThajsko 2:5 Japonsko
4. 12. 11:25

 SledovatPolsko 5:0​ Německo
4. 12. 13:45

 SledovatLotyšsko 1:12 Finsko
4. 12. 17:15

 SledovatNorsko 0:8 Česko
5. 12. 12:55

 SledovatLotyšsko 4:1 Dánsko
6. 12. 18:45

 SledovatČesko 10:4 Polsko
7. 12. 17:00

 SledovatFinsko 6:2 Slovensko
8. 12. 17:00
​​

 SledovatFinsko 3:1 Švýcarsko
8. 12. 19:55

 SledovatŠvédsko 7:1 Česko
9. 12. 14:00

 SledovatČesko 2:3 Švýcarsko
9. 12. 16:50

 SledovatŠvédsko 6:5pn Finsko
11. 12. 17:50

 SledovatTatran Střešovice7:4FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. 12. 20:00

 SledovatFbŠ Bohemians5:4pACEMA Sparta Praha
Leden 2018
8. 1. 19:05

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice6:7pACEMA Sparta Praha
16. 1. 16:50

 SledovatFlorbal Chodov5:71. SC TEMPISH Vítkovice
16. 1. 19:50

 SledovatFlorbal MB1:2pn1. SC TEMPISH Vítkovice
22. 1. 19:10

 SledovatACEMA Sparta Praha6:2Sokol Pardubice
27. 1. 16:00

 SledovatFlorbal Ústí2:3pnPanthers Otrokovice
Únor 2018
5. 2. 16:50

 SledovatSokol Pardubice3:6FbŠ Bohemians
27. 2. 17:00

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava5:6pFlorbal Ústí
Březen 2018
11. 3. 19:10

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov4:3Hu-Fa Panthers Otrokovice
18. 3. 19:30

 SledovatSokol Pardubice4:9Technology Florbal MB
20. 3. 20:05

 SledovatFbŠ Bohemians4:5ACEMA Sparta Praha
31. 3. 13:30

 SledovatTechnology Florbal MB5:2ACEMA Sparta Praha
Duben 2018
1. 4. 17:55

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov5:61. SC TEMPISH Vítkovice
2. 4. 20:05

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov3:71. SC TEMPISH Vítkovice
8. 4. 16:55

 SledovatACEMA Sparta Praha3:4pnTechnology Florbal MB
10. 4. 18:55

 SledovatACEMA Sparta Praha2:3pTechnology Florbal MB
21. 4. 14:00

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice3:2pFAT PIPE Florbal Chodov
21. 4. 16:50

 SledovatTechnology Florbal MB6:5p1. SC TEMPISH Vítkovice
27. 4. 18:50

 SledovatČesko 3:5​ Švédsko
28. 4. 14:50

 SledovatČesko 5:6pn Švýcarsko
29. 4. 14:50

 SledovatČesko 2:6 Finsko​​
Září 2016
26. 9. 17:50

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:3Hu-Fa Panthers Otrokovice
Říjen 2016
3. 10. 20:05

 Sledovatitelligence Bulldogs Brno4:101. SC TEMPISH Vítkovice
10. 10. 17:50

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice3:6Technology Florbal MB
17. 10. 20:05

 SledovatTatran Střešovice7:6FbŠ Bohemians
24. 10. 17:50

 SledovatSokol Pardubice6:51. SC TEMPISH Vítkovice
31. 10. 20:05

 SledovatACEMA Sparta Praha4:9Technology Florbal MB
Listopad 2016
22. 11. 18:00

 SledovatTechnology Florbal MB9:5FAT PIPE Florbal Chodov
29. 11. 18:00

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice6:3Herbadent FK Jižní Město
Prosinec 2016
3. 12. 16:05

 SledovatČesko 8:4 Norsko
4. 12. 14:15

 SledovatFinsko 6:4 Švýcarsko
4. 12. 16:55

 SledovatLotyšsko 3:9 Česko
5. 12. 18:25

 SledovatŠvédsko 8:2 Norsko
6. 12. 15:10

 SledovatŠvédsko 8:4 Česko
6. 12. 18:25

 SledovatNorsko 5:5 Lotyšsko
7. 12. 18:30

 SledovatLotyšsko 5:6n Dánsko
8. 12. 14:40

 SledovatČesko 8:2 Estonsko
9. 12. 15:40

 SledovatŠvýcarsko 7:2 Norsko
9. 12. 18:00

 SledovatFinsko 7:0 Dánsko
10. 12. 11:45

 SledovatŠvédsko 7:2 Švýcarsko
10. 12. 15:25

 SledovatFinsko 4:3 Česko
11. 12. 13:25

 SledovatČesko 5:8 Švýcarsko
11. 12. 16:20

 Sledovat Finsko 4:3n Švédsko
Leden 2017
9. 1. 17:50

 SledovatSokol Pardubice8:7nFBC Liberec
17. 1. 16:50

 SledovatFbŠ Bohemians1:51. SC Vítkovice
17. 1. 19:50

 Sledovat1. SC Vítkovice1:3Florbal MB
23. 1. 17:50

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice4:13Technology Florbal MB
30. 1. 20:00

 SledovatFbŠ Bohemians2:10Tatran Střešovice
Únor 2017
6. 2. 17:50

 SledovatFBC Liberec5:4pACEMA Sparta Praha
13. 2. 20:05

 SledovatKanonýři Kladno3:7FBC Liberec
20. 2. 18:15

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov6:4FbŠ Bohemians
28. 2. 20:05

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava1:2pitelligence Bulldogs Brno
Březen 2017
11. 3. 15:20

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice8:7pitelligence Bulldogs Brno
12. 3. 18:00

 SledovatTechnoology Florbal MB14:3FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
13. 3. 20:20

 SledovatTatran Střešovice6:5pFbŠ Bohemians
21. 3. 20:20

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov4:2Panthers Otrokovice
23. 3. 17:50

 SledovatFbŠ Bohemians5:8Tatran Střešovice
29. 3. 20:20

 SledovatTechnology Florbal MB6:4Tatran Střešovice
Duben 2017
3. 4. 20:20

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice4:11FAT PIPE Florbal Chodov
8. 4. 14:20

 SledovatTatran Střešovice3:4pTechnology Florbal MB
17. 4. 13:00

 Sledovat1. SC TEMPISH Vítkovice2:6Herbadent FK Jižní Město
17. 4. 15:55

 SledovatTechnology Florbal MB1:3FAT PIPE Florbal Chodov
28. 4. 17:50

 SledovatČesko 3:6 Švýcarsko
29. 4. 15:05

 SledovatČesko 2:6 Finsko
30. 4. 12:20

 SledovatČesko 3:9 Švédsko​​
Září 2015
28. 9. 18:15

 SledovatTatran Omlux Střešovice4:21. SC Vítkovice Oxdog
Říjen 2015
2. 10. 08:50

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov 9:3 Sveiva IB
2. 10. 11:50

 SledovatPiranha Chur 8:2 Herbadent Praha 11 SJM
2. 10. (Z)

 SledovatSV Wiler-Ersigen 6:2 Technology Florbal MB
3. 10. 09:25

 SledovatKAIS Mora IF 10:5 Piranha Chur
3. 10. 12:05

 SledovatClassic 4:3 FAT PIPE Florbal Chodov
3. 10. 15:05

 SledovatSPV Seinäjöki 6:7n SV Wiler-Ersigen
3. 10. (Z)

 SledovatIBF Falun 11:2 Tatran Omlux Střešovice
4. 10. 12:05

 SledovatKAIS Mora IF 13:6 Classic
4. 10. (Z)

 SledovatSV Wiler-Ersigen 2:3 IBF Falun
5. 10. 17:50

 SledovatPanthers Otrokovice4:5itelligence Bulldogs Brno
12. 10. 20:00

 Sledovatitelligence Bulldogs Brno3:2Tatran Omlux Střešovice
Listopad 2015
2. 11. 17:35

 Sledovat1. SC Vítkovice Oxdog5:3Herbadent Praha 11 SJM
6. 11. 17:30

 SledovatČesko 1:9 Švédsko
7. 11. (Z)

 SledovatČesko 3:6 Finsko
8. 11. 15:50

 SledovatČesko 5:6 Švýcarsko​​
16. 11. 20:00

 SledovatACEMA Sparta Praha4:6FbŠ Bohemians
21. 11. 17:00

 SledovatHerbadent Praha 11 SJM5:3FAT PIPE Florbal Chodov
23. 11. 16:55

 SledovatSokol Pardubice5:4Technology Florbal MB
28. 11. 17:00

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava3:91. SC Vítkovice Oxdog
Prosinec 2015
1. 12. 17:50

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov7:4Tatran Omlux Střešovice
5. 12. 9:40

 SledovatLotyšsko 2:15 Česko
6. 12. 18:00

 SledovatŠvédsko 17:2 Česko
7. 12. 14:15

 SledovatČesko 9:1 Německo
9. 12. 14:15

 SledovatČesko 8:2 Polsko
11. 12. 16:20

 SledovatFinsko 4:3 Česko
11. 12. (Z)

 SledovatŠvédsko 7:3 Švýcarsko
12. 12. 11:20

 SledovatŠvýcarsko 5:4 Česko
12. 12. (Z)

 SledovatŠvédsko 5:4n Finsko
15. 12. 18:00

 SledovatTechnology Florbal MB7:01. SC Vítkovice Oxdog
21. 12. 20:00

 SledovatFbŠ Bohemians7:2TJ Sokol Královské Vinohrady
Leden 2016
11. 1. 17:35

 SledovatTJ Sokol Královské Vinohrady3:11Tatran Omlux Střešovice
19. 1. 16:40

 SledovatHerbadent Praha 11 SJM3:8Florbal Chodov
19. 1. 20:05

 SledovatFlorbal Mladá Boleslav2:31. SC Vítkovice
25. 1. 17:35

 SledovatSK Bivoj Litvínov3:6FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Únor 2016
15. 2. 20:00

 SledovatFbŠ Bohemians9:5Technology Florbal MB
22. 2. 17:35

 SledovatTatran Omlux Střešovice6:7pitelligence Bulldogs Brno
Březen 2016
7. 3. 20:05

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov7:6ACEMA Sparta Praha
12. 3. 17:15

 Sledovat1. SC Vítkovice Oxdog5:4Tatran Omlux Střešovice
14. 3. 20:05

 SledovatHu-Fa Panthers Otrokovice6:1Technology Florbal MB
16. 3. 21:00 (Z)

 Sledovatitelligence Bulldogs Brno9:5FbŠ Bohemians
26. 3. 13:00

 SledovatTechnology Florbal MB6:5p1. SC Vítkovice Oxdog
27. 3. 12:30

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov11:1itelligence Bulldogs Brno
Duben 2016
3. 4. 12:35

 Sledovatitelligence Bulldogs Brno6:8FAT PIPE Florbal Chodov
4. 4. 20:05

 Sledovat1. SC Vítkovice Oxdog7:4Technology Florbal MB
6. 4. 20:05

 SledovatTechnology Florbal MB3:61. SC Vítkovice Oxdog
10. 4. 13:05 

 SledovatTechnology Florbal MB4:51. SC Vítkovice Oxdog
17. 4. 12:00

 Sledovat1. SC Vítkovice Oxdog4:3nFAT PIPE Florbal Chodov
17. 4. 15:30

 SledovatFAT PIPE Florbal Chodov5:41. SC Vítkovice Oxdog
Září 2014
20. 9. 12:50

 SledovatFbŠ Bohemians3:6Tatran Omlux Střešovice
24. 9. 19:50

 Sledovatitelligence Bulldogs Brno3:6AC Sparta Praha
Říjen 2014
8. 10. 16:10

 SledovatFBC Liberec11:4TJ Sokol Královské Vinohrady
15. 10. 17:50

 SledovatAC Sparta Praha1:6Tatran Omlux Střešovice
21. 10. 17:20

 SledovatBILLY BOY Florbal MB9:6TJ JM FAT PIPE Chodov
29. 10. 17:50

 SledovatSokol PPAS Pardubice5:4pFBC Liberec
31. 10. 23:00 (Z) 

 SledovatČesko 5:3 Švýcarsko
Listopad 2014
1. 11. 16:45

 SledovatČesko 3:9 Švédsko
2. 11. 22:40 (Z)

 SledovatČesko 5:4n Finsko
4. 11. 17:45

 SledovatPanthers Otrokovice5:6nSokol PPAS Pardubice
11. 11. 17:45

 SledovatFBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:5n1. SC Vítkovice Oxdog
18. 11. 20:05

 SledovatTJ Sokol Královské Vinohrady5:10AC Sparta Praha
Prosinec 2014
2. 12. 18:00

 SledovatTJ JM FAT PIPE Chodov4:5Herbadent Praha 11 SJM
6. 12. 19:30

 SledovatČesko 7:6 Norsko
8. 12. 15:45

 SledovatČesko 2:2 Švýcarsko
9. 12. 15:45

 SledovatEstonsko 2:12 Česko
12. 12. 15:45

 SledovatČesko 5:1 Dánsko
13. 12. 12:45

 SledovatČesko 3:6 Finsko
13. 12. 17:00

 SledovatŠvédsko 10:1 Švýcarsko
14. 12. 11:45

 SledovatČesko 4:3 Švýcarsko
14. 12. 15:15

 SledovatŠvédsko 3:2 Finsko
Leden 2015
7. 1. 20:00

 Sledovat1. SC Vítkovice3:2pTJ JM Chodov
20. 1. 18:35

 SledovatHerbadent Praha 11 SJM2:3p1. SC Vítkovice
20. 1. 20:00

 SledovatFlorbal MB5:4nBulldogs Brno
Únor 2015
3. 2. 16:40

 Sledovat1. SC Vítkovice Oxdog7:1FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
10. 2. 20:00

 SledovatTatran Omlux Střešovice5:7FbŠ Bohemians
17. 2. 18:00

 SledovatTJ JM FAT PIPE Chodov3:8Technology Florbal MB
Březen 2015
9. 3. 22:30 (Z)

 SledovatAC Sparta Praha0:1Technology Florbal MB
14. 3. 11:40

 SledovatTJ JM FAT PIPE Chodov3:51. SC Vítkovice Oxdog
17. 3. 20:00

 SledovatFbŠ Bohemians5:2itelligence Bulldogs Brno
28. 3. 20:40

 SledovatTatran Omlux Střešovice4:5n1. SC Vítkovice Oxdog
29. 3. 14:30

 SledovatTechnology Florbal MB3:2itelligence Bulldogs Brno
Duben 2015
4. 4. 13:30

 Sledovatitelligence Bulldogs Brno3:4nTechnology Florbal MB
5. 4. 11:50

 Sledovat1. SC Vítkovice Oxdog4:5nTatran Omlux Střešovice
8. 4. 18:00

 SledovatTatran Omlux Střešovice6:21. SC Vítkovice Oxdog
18. 4. 14:00

 SledovatHerbadent Praha 11 SJM1:4TJ JM FAT PIPE Chodov
18. 4. 17:00

 SledovatTechnology Florbal MB6:7nTatran Omlux Střešovice

​​

Obrázek