Zprávy

Bohemians se vzpírají Tatranu, snížili na 2-3

21. 3. 2017Superliga muži
Zelenobílý tým prohrával v sérii už 0-3, v neděli však Tatranu nastřílel 9 gólů a radoval se z prvního vítězství ve čtvrtfinálovém boji. Po utkání se z pražské Děkanky sebevědomě hlásala snaha o... více

Semifinále Extraligy žen: Ostravské a pražské derby

19. 3. 2017Extraliga žen
Unikátním ostravským obratem skončilo čtvrtfinále play-off nejvyšší ženské soutěže, která tak směřuje do dalšího úseku cesty do Superfinále a bojovat se o něj bude na dvou frontách. Jedna se otevře v Ostravě, kde... více

Ostrava srazila Bohemians na kolena, poprvé si zahraje semifinále

Ženy FBC Ostrava napsaly první velký příběh letošního play-off. V dramatické čtvrtfinálové sérii už prohrávaly 0:3, ale nakonec jsou to právě ony, kdo si zahraje semifinále Extraligy žen. Po vítězství 9:6 mohou poprvé... více

Tatran urval druhé vítězství v sérii v prodloužení

13. 3. 2017Superliga muži
Byl to opět velký boj mezi pražskými rivaly, který byl rozhodnut až na konci 69. minuty. Vítězství v prodloužení urval Tatran Střešovice, který však dlouho na Bohemians výrazně ztrácel. Předvedl tak znovu schopnost... více

Tři ženská čtvrtfinále ukončena, Ostrava prodloužila sérii s Bohemians

12. 3. 2017Extraliga žen
Ženská extraligy zná již tři semifinalistky, v nejkratším možném termínu, tj. vítězstvím 4-0 na zápasy, ukončily svá čtvrtfinále nejlepší tři celky základní části - Vítkovice, Chodov a Herbadent. Jediným týmem, který se... více