Analýza dat: Nejefektivnější týmy hrály Superfinále, Vítkovice načasovaly formu

27. 7. 2019Superliga muži
Článek se ohlíží za uplynulým ročníkem české florbalové Superligy mužů a hodnotí týmy na základě dvou základních metrik - aktivity a efektivity. V obou případech jde o práci s daty o střelbě na branku. Je sledováno, že... více

Analýza dat: Celosezónní efektivita žen Vítkovic těsně předčila aktivitu Chodova

25. 7. 2019Extraliga žen
Článek se ohlíží za uplynulým ročníkem české florbalové Extraligy žen a hodnotí týmy na základě dvou základních metrik - aktivity a efektivity. V obou případech jde o práci s daty o střelbě na branku. Je sledováno, že ty... více

5 zásadních srovnání MS mužů 2016 a 2018

19. 4. 2019Školení
Lotyšská Riga hostila florbalové mistrovství světa mužů v roce 2016. Podobné pocty se na závěr roku 2018 dostalo Praze a České republice. Pořadí na medailových pozicích se vůbec nezměnilo (1. Finsko, 2. Švédsko, 3.... více

Analýza dat Superfinále žen: Vítkovice vs Chodov 7:6p

19. 4. 2019Extraliga žen
Ještě v 52. minutě vedly florbalistky Chodova ve finálovém utkání o tři branky. Vítkovice ale předvedly velký obrat a gólem v prodloužení okradly své soupeřky o mistrovský titul. Vyhrály při skóre 7:6. Během utkání byla... více

Analýza dat Superfinále mužů: Vítkovice - Boleslav 4:3

16. 4. 2019Analýzy
Čekala se vyrovnaná bitva, která měla v jediném zápase rozhodnout o tom, kdo usedne na trůn českého mužského klubového florbalu. Očekávání se naplnila a nakonec to byli domácí hráči Vítkovic, kteří se radovali z těsné... více