Zápasy

TV utkání 30. 01. 2023 VIT vs OTR
Filtrovat

Livesport Superliga - 20. kolo

Livesport Superliga - 21. kolo

21. kolo
5:2
21. kolo
3:6
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
1:9

Livesport Superliga - 22. kolo

22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo

Sportovní centrum Řepy

22. kolo

ČPP Aréna Ostrava

22. kolo
22. kolo
22. kolo

Extraliga žen - 17. kolo

17. kolo
8:7

Extraliga žen - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

1. liga mužů - 23. kolo

23. kolo
23. kolo
23. kolo

SC SLUNETA Ústí n/L

23. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

23. kolo
23. kolo

SH TJ Znojmo

23. kolo
23. kolo
23. kolo
23. kolo

MSH Plzeň III (Lokomotiva III)

23. kolo
23. kolo

Národní liga - skupina západ - 20. kolo

Národní liga - skupina západ - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

SH Třebeš Hradec Králové

19. kolo
19. kolo
19. kolo

Národní liga - skupina východ - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

SH TJ Spartak Třebíč

19. kolo
19. kolo

SH Gymnázium Šumperk

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

Sportovní hala Krásné Pole

19. kolo
19. kolo

1. liga žen - skupina západ - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
5:3

1. liga žen - skupina východ - 19. kolo

19. kolo

1. liga žen - skupina východ - 18. kolo

18. kolo

Divize - skupina D - 16. kolo

16. kolo
9:8

Divize - skupina D - 10. kolo

10. kolo
10. kolo

Divize - skupina C - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo

SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

Hala míčových sportů Liberec

19. kolo
19. kolo

Divize - skupina E - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

SH Gymnázium Uničov

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

SH Slovácká Uherské Hradiště

19. kolo
19. kolo

SH Čajkaréna Olomouc

19. kolo
19. kolo

SH Gymnázium Orlová

Divize - skupina A - 19. kolo

19. kolo

SH Březenecká Chomutov

19. kolo
19. kolo

SH TJ Jiskra Nový Bor

19. kolo
19. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

19. kolo
19. kolo
19. kolo

Divize - skupina B - 19. kolo

19. kolo
19. kolo

SH Jindřichův Hradec

19. kolo
19. kolo

SH Strakonice

19. kolo

Divize - skupina D - 19. kolo

19. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

19. kolo
19. kolo

SH Na Střelnici Svitavy

19. kolo

SH Skalka Česká Třebová

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina A - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina B - 21. kolo

21. kolo
5:6
21. kolo
21. kolo

SH Třebeš Hradec Králové

21. kolo
21. kolo

SH Dašická Pardubice

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina A - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
0:3
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

20. kolo
20. kolo

CE soutěž juniorů - CE liga - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

CE soutěž juniorů - CE liga - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

CE soutěž juniorů - 1. liga skupina B - 22. kolo

22. kolo

VUT CESA Brno 1

22. kolo
22. kolo

SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

22. kolo
22. kolo

1. liga juniorek - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

TJ Sokol Vinohrady

19. kolo
19. kolo

Bublina Arena

19. kolo
19. kolo

SH Světlá nad Sázavou

19. kolo
19. kolo

ČPP Aréna Ostrava

1. liga juniorek - 20. kolo

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

SH SportPoint Brno

20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo
20. kolo

SH Čajkaréna Olomouc

20. kolo
20. kolo

TJ Sokol Vinohrady

1. liga dorostenců - skupina A - 30. kolo

30. kolo
6:7
30. kolo
30. kolo
1:5
30. kolo
30. kolo
1:0
30. kolo
30. kolo
30. kolo
30. kolo

1. liga dorostenců - skupina A - 29. kolo

29. kolo
29. kolo
7:1
29. kolo
29. kolo
1:3

Po 1. třetině

29. kolo
29. kolo
29. kolo
29. kolo

1. liga dorostenců - skupina D - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
2:4
28. kolo
0:2
28. kolo

1. liga dorostenců - skupina B - 29. kolo

29. kolo
29. kolo
1:7
29. kolo
29. kolo
29. kolo
29. kolo
3:1
29. kolo

SH Kutná Hora Klimeška

29. kolo
29. kolo

SH Kutná Hora Klimeška

1. liga dorostenců - skupina D - 30. kolo

30. kolo
3:5

1. liga dorostenců - skupina B - 30. kolo

30. kolo
30. kolo
4:7
30. kolo
0:6

odehráno

30. kolo
30. kolo
2:1

Po 1. třetině

30. kolo
30. kolo
30. kolo
30. kolo

1. liga dorostenců - skupina D - 27. kolo

27. kolo
27. kolo

1. liga dorostenců - skupina D - 29. kolo

29. kolo

SH Na Lapači Vsetín

29. kolo
29. kolo

SH Na Lapači Vsetín

29. kolo
29. kolo
29. kolo

SH Na Lapači Vsetín

29. kolo
29. kolo

1. liga dorostenců - skupina C - 30. kolo

30. kolo

SH ZŠ Horka-Domky Třebíč

30. kolo
30. kolo

SH ZŠ Horka-Domky Třebíč

30. kolo

SH ZŠ Horka-Domky Třebíč

30. kolo
30. kolo

SH ZŠ Horka-Domky Třebíč

30. kolo
30. kolo

SH ZŠ Horka-Domky Třebíč

1. liga dorostenců - skupina C - 29. kolo

29. kolo
29. kolo
29. kolo

SH České Budějovice

29. kolo
29. kolo

SH České Budějovice

29. kolo
29. kolo
29. kolo

SH České Budějovice

1. liga dorostenců - skupina C - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo

1. liga dorostenců - skupina A - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo

1. liga dorostenců - skupina B - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo

SH TJ Náchod