|
||||
IČO: | 61387991 | |||
Mobil: | +420 737 203 860 | |||
E-mail: | info@ceskyflorbal.cz | |||
URL: | www.ceskyflorbal.cz |
Zápasy
Liga mladších žákyň - skupina 7 - 15. kolo
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
Liga mladších žákyň - skupina 7 - 16. kolo
SH ZŠ Krnov
Regionální liga mužů - skupina 7 - 9. kolo
Moravskoslezská liga mužů - 21. kolo
SH ZŠ Mařádkova Opava
SH ZŠ Mařádkova Opava
SH ZŠ Mařádkova Opava
SH ZŠ Mařádkova Opava
SH ZŠ Mařádkova Opava
Moravskoslezská liga mužů - 22. kolo
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Moravskoslezský přebor mužů - 20. kolo
MSH Havířov
MSH Havířov
MSH Havířov
Olomoucká soutěž mužů - 12. kolo
SH Čajkaréna Olomouc
SH Čajkaréna Olomouc
SH Čajkaréna Olomouc
SH Čajkaréna Olomouc
SH Čajkaréna Olomouc
Moravskoslezská třída mužů - skupina B - 12. kolo
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
2. liga juniorů - skupina 7 - A - 12. kolo
SH SK START PŘEROV
SC NAPARIA Hranice na Moravě
SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga juniorů - skupina 7 - A - 11. kolo
3. liga juniorů - skupina 7 - 12. kolo
SH Bospor Bohumín
SH Bospor Bohumín
Liga starších žáků - skupina 7 - 2. kolo osmifinále - Olomoucká liga starších žáků
SH Gymnázium Uničov
SH Gymnázium Uničov
SH Gymnázium Uničov
SH Gymnázium Uničov
SH Gymnázium Uničov
Liga starších žáků - skupina 7 - 2. kolo 16-finále - Olomoucká liga starších žáků
SH Gymnázium Uničov
SH Gymnázium Uničov
Liga starších žáků - skupina 7 - 1. kolo 16-finále - Moravskoslezská liga starších žáků
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Olomoucký přebor starších žáků - 17. kolo
Medvěd Aréna Moravský Beroun
Medvěd Aréna Moravský Beroun
Medvěd Aréna Moravský Beroun
Medvěd Aréna Moravský Beroun
Medvěd Aréna Moravský Beroun
Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo semifinále - Moravskoslezská soutěž starších žáků
SH Svojsíkova Český Těšín
SH Svojsíkova Český Těšín
SH Svojsíkova Český Těšín
SH Svojsíkova Český Těšín
Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo semifinále - Moravskoslezský přebor starších žáků
SH Bospor Bohumín
SH Bospor Bohumín
SH Bospor Bohumín
SH Bospor Bohumín
Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo finále - Moravskoslezská soutěž starších žáků
SC Smilovice
SC Smilovice
SC Smilovice
SC Smilovice
Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo finále - Moravskoslezský přebor starších žáků
SH ZŠ Kobeřice
SH ZŠ Kobeřice
SH ZŠ Kobeřice
SH ZŠ Kobeřice
Moravskoslezská liga mladších žáků - 53. kolo
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
SH ZŠ Čeladná
Olomoucká liga elévů - 21. kolo
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů - 22. kolo
MSH Mlýnská Mohelnice
MSH Mlýnská Mohelnice
MSH Mlýnská Mohelnice
MSH Mlýnská Mohelnice
Moravskoslezská liga elévů - 41. kolo
SH Hlučín
SH Hlučín
SH Hlučín
SH Hlučín
Moravskoslezská liga elévů - 42. kolo
SH Bospor Bohumín
SH Bospor Bohumín
SH Bospor Bohumín
Moravskoslezská liga elévů - 43. kolo
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
SH Gymnázium Orlová
Moravskoslezská liga elévů - 44. kolo
SH ZŠ Krnov
SH ZŠ Krnov
Moravskoslezská liga elévů - 45. kolo
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava
SH SOŠ Dopravní Ostrava