• 58 57:42
    Aligators

BUTCHIS posiluje náskok v čele, počtvrté z pěti duelů uspěla Letka

Florbalisté BUTCHIS při zápase ve Znojmě | foto: BUTCHIS

Situace na čele soutěže se nijak nemění. Hráči BUTCHIS rozhodli o svém úspěchu nad Znojmem díky třetí třetině, během níž nasázeli šest gólů a pojistili si čelo tabulky. Vydařené výsledky jdou také na konto Letky či Bulldogs Brno.

Už se zdálo, že vítězná série BUTCHISu dojde ke svému konci. Znojmo nad ním po čtyřiceti minutách vedl 5:2 a mířil doma za úspěchem, nicméně poslední fáze duelu všechno změnila. Pražané se během ní trefili hned šestkrát a naprosto převrátili skóre. A co víc - uspěli už podvanácté v řadě a mají na čele náskok už třinácti bodů.

Úspěšné se dařilo také Letce, která díky perfektnímu nástupu do zápasu porazila Aligators 8:4. Celkově jde už o čtvrtou výhru mančaftu z uplynulých pěti utkání a aktuálně poskočila na pátou pozici. Po neúplném programu šestnáctého kola se vyhoupli na druhé místo Bulldogs, když se jim vydařilo venkovní měření sil s Kanonýry Kladno.

Sobotní výsledky 16. kola 1. ligy mužů
TJ Znojmo LAUFEN CZ – BUTCHIS 5:8 (4:2, 1:0, 0:6)

Branky: 11. Mašek, 15. Kucharič, 18. Kucharič, 20. Pánek, 25. Piskáček – 16. Bóday, 19. Brautferger, 46. Černý, 49. Černý, 54. Papež, 56. Kalina, 57. Pecha, 59. Novotný. Rozhodčí: Brak – Provazník. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváků: 96. Zásahy brankářů: Pechura 23 – Jurco 19. MATCH CENTER

FBC Letka Toman Finance Group – Aligators Klobouky 8:4 (4:0, 1:2, 3:2)

Branky: 11. Filip, 15. Hranický, 19. Šincl, 20. Filip, 37. Šincl, 47. Filip, 52. Hranický, 58. Hložanka – 31. Zbořil, 38. Svoboda, 41. Zouhar, 42. Jedlička. Rozhodčí: K. Sojka – T. Sojka. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváků: 34. Zásahy brankářů: Petr 28 – Prokeš 16. MATCH CENTER

Kanonýři Kladno – Bulldogs Brno 5:7 (3:2, 1:4, 1:1)

Branky: 7. Svačinka, 9. Novák, 16. Mareš, 22. Novák, 59. Svačinka – 2. Mráz, 5. Kvapil, 24. Kvapil, 27. Kladivo, 37. Němec, 37. Valachovič, 50. Němec. Rozhodčí: Vlček – Žofka. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. Diváků: 106. MATCH CENTER