STODOLA Aréna Střešovice

PHASČ LIGA MUŽŮ - 24. KOLO

Milan Baloun a Filip Gaberdén
ACEMA Sparta Praha B Sparta
7:8pn
Sokol Benátky n/J Benátky
2:2 - 3:3 - 2:2 UKONČENO
SPA
BNJ
1
1
  • 1 00:11
    0:1
    Tomáš JELÍNEK
    (Kredba)
7
  • 7 06:01
    0:2
    Martin KREDBA
    (Keller)
  • 7 06:47
    2
    Štěpán WINTERLING
    sekání
9
  • 9 08:07
    1:2
    Aleš HRDINA
    (Svoboda)
12
  • 12 11:54
    2:2
    Jakub SVOBODA
    ()
2
18
  • 18 17:30
    2
    Martin KELLER
    vysoká florbalka
19
  • 19 18:07
    3:2
    Jan SOBOTA
    (Šubr)
23
  • 23 22:00
    3:3
    Tomáš JELÍNEK
    (Keller)
27
  • 27 26:36
    3:4
    David SLUKA
    (Keller)
28
  • 28 27:03
    4:4
    Jan SOBOTA
    (Šubr)
  • 28 27:11
    4:5
    Štěpán WINTERLING
    (Sluka)
  • 28 27:19
    2
    Milan DRÁBEK
    bránění ve hře
30
  • 30 29:00
    5:5
    Jan SOBOTA
    (Šubr)
3
31
  • 31 30:15
    5:6
    Milan DRÁBEK
    (Jelínek)
  • 31 30:53
    5:7
    Martin KELLER
    ()
33
  • 33 32:15
    2
    Martin KELLER
    sekání
37
  • 37 36:41
    6:7
    Jan SOBOTA
    (Bendl)
41
  • 41 40:33
    7:7
    David LOUDA
    (Kalista)
45
  • 45 44:36
    Time-out
    Sparta
P
N

1

2

3.

série

Zápas

  1. třetina tř. 2. třetina tř. 3. třetina tř. prodloužení nájezdy celkem
SPA 2 3 2 0 1/3 7
BNJ 2 3 2 0 2/3 8
Srovnání
Sparta SPA
Benátky BNJ
7 Góly 7
0 Vyloučení 4
0 Trestné minuty 8
0.00 % úspěšnost přesilovek 0.00
0.00 % úspěšnost oslabení 0.00
Vývoj rozdílu branek
7.5‘ 15‘ 22.5‘ 30‘ 37.5‘ 45‘
6 5 4 3 2 1 0 1 2 3 4 5 6

Góly a asistence

0:1

00:11 1'

Tomáš Jelínek

(Martin Kredba)

0:2

06:01 7'

Martin Kredba

(Martin Keller)

1:2

08:07 9'

P

Aleš Hrdina

(Jakub Svoboda)

2:2

11:54 12'

Jakub Svoboda

3:2

18:07 19'

P

Jan Sobota

(Zdeněk Šubr)

3:3

22:00 23'

Tomáš Jelínek

(Tomáš Keller)

3:4

26:36 27'

David Sluka

(Martin Keller)

4:4

27:03 28'

Jan Sobota

(Zdeněk Šubr)

4:5

27:11 28'

Štěpán Winterling

(David Sluka)

5:5

29:00 30'

P

Jan Sobota

(Zdeněk Šubr)

5:6

30:15 31'

Milan Drábek

(Tomáš Jelínek)

5:7

30:53 31'

Martin Keller

6:7

36:41 37'

Jan Sobota

(Václav Bendl)

7:7

40:33 41'

David Louda

(Michal Kalista)

Hráči

Odkazy a dokumenty