59
  • 59 58:23
    Bystřice n/P

FBŠ Jihlava - ASK Bystřice n.P. 5:7
branky: 34. Ivoš Varhaník, 36. Ivoš Varhaník, 40. David Kuchyňa, 47. David Kuchyňa, 51. David Šesták - 4. Ondřej Dvořák, 6. Jaromír Chocholáč, 23. Miloš Prášil, 31. Miloš Prášil, 37. Jaromír Chocholáč, 52. Jaromír Chocholáč, 52. Miloš Prášil; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jan Zachariáš; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Jan Jelínek 31 - Radek Šejnoha 33; po třetinách: 0:2, 3:3, 2:2
60:00 Střely celkem Jihlava 38:38 Bystřice n.P.
60:00 Střely ve třetí třetině Jihlava 9:15 Bystřice n.P.
58:23 Timeout ASK Bystřice n.P.
57:37 Domácí jsou málo aktivní před bránou, bylo tolik místa na dorážku, ale před bránou všichni jen koukali.
57:30 Domácí to zkouší v šesti.
56:46 Timeout FBŠ Jihlava
54:31 Jihlava se snaží bránit zodpovědněji, aby nedostali další góly, v útoku také posílili a vytvářejí si pěkné šance.
51:56 GÓL ASK Bystřice n.P.! 5:7
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (5:7)
51:42 Vlk střílí z otočky od přerušované čáry. Míček jde těsně nad bránu.
51:13 GÓL ASK Bystřice n.P.! 5:6
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #3 Jaromír Chocholáč, asistoval #11 Miloš Prášil (5:6)
50:44 GÓL FBŠ Jihlava! 5:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #13 David Šesták, asistoval #27 Radim Vlk (5:5)
49:13 Hra se začíná stávat napínavější a napínavější.
46:14 Vlk se netrefil před prázdnou bránou do skákavého míčku.
46:09 GÓL FBŠ Jihlava! 4:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #71 David Kuchyňa, asistoval #4 Lukáš Moravec (4:5)
45:52 Jelínek stihl vyrazit střelu Prášela helmou.
45:14 Na domácích je vidět, že je jiný výsledek utkání povzbudil. Je ale škoda neproměněných šancí, kterých bylo víc než dost.
41:14 Hra je od začátku třetiny vyrovnaná.
40:00 Střely ve druhé třetině Jihlava 15:10 Bystřice n.P
39:20 GÓL FBŠ Jihlava! 3:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #71 David Kuchyňa, asistoval #27 Radim Vlk (3:5)
36:05 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:5
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #3 Jaromír Chocholáč, asistoval #65 David Zítka (2:5)
35:01 GÓL FBŠ Jihlava! 2:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #9 Ivoš Varhaník, asistoval #15 Jan Přikryl (2:4)
33:49 GÓL FBŠ Jihlava! 1:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #9 Ivoš Varhaník, asistoval #4 Lukáš Moravec (1:4)
33:01 Přikryl se v oslabení cpe do útoku a vylučuje se i na druhé straně.
30:15 GÓL ASK Bystřice n.P.! 0:4
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil, asistoval #51 Michal Mazánek (0:4)
30:15 Dlouho netrvalo a hosté patřičně využili hry 5 na 3.
29:38 Trenér domácích, Zinek nesouhlasil s výrokem rozhodčích za vyloučení Vlka na 5 minut a rozhodčí ve vylučování pokračovali a vyloučili samotného trenéra na dvě minuty. Místo něj si šel sednout mladý Sobotka.
28:31 Hra se otočila, Bystřice útočí a jihlavští polevují.
26:37 Brož opět ve velké šanci a brána z poloviny prázdná. Míček zase těsně vedle.
26:03 Varhaník nastřelil hráče před sebou, situace se chopí Brož a jen o pouhé centimetry přestřelí bránu.
23:42 Jihlava má tuto třetinu mnohem více šancí, než hosté, Šejnoha je v bráně pozorný a nesmí si dovolit jediné zapochybování.
22:56 Kuchyňa už po několikáté v obrovské šanci před bránou.
22:14 GÓL ASK Bystřice n.P.! 0:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil, asistoval #8 Jiří Sláma (0:3)
21:48 Kuchyňa s Moravcem si okupují bránu hostí a nepouštějí nikoho jiného k míčku, párkrát se jim naskytla opravdu pěkná šance.
20:00 Střely v první třetině Jihlava 14:13 Bystřice n.P.
17:53 Šesták trefil břevno.
16:17 Kuchyňa sám na Šejnohu, snažil si ho obhodit a udělat tríček, ale brankář hostí ho přečetl a míček zachytil.
15:13 Hra se teď odehrává převážně na polovině hostí.
14:29 Daněk dvakrát za sebou střílí skoro od poloviny, míčky lítají těsně kolem brány.
13:41 Zase nevyužitá přesilovka, i když hosté předvedli pár nebezpečných střel.
12:32 Šesták s Přikrylem okupují branku hostí.
10:14 Prášel sám na bránu. Jeho střela šla přesně do středu Jelínkovy hrudi.
09:31 Dvořák měl prázdnou pránu a vystřelil z metrová vzdálenosti. Jelínek sice skočil po míčku, ale už to nestihl. Dvořák naštěstí nastřelil tyčku brány.
08:55 Přesilovka se domácím nepodařila využít, ale doufejme, že stav brzo vyrovnají.
07:11 Chvíli vypadalo, jakoby Bystřice nehrála oslabení, ale přesilovku, obehrávali si jihlavské hráče. Domácí naštěstí už dokázali míček vybojovat a přesunuli se na polovinu hostí.
06:14 Daňovi ujel míček a Zítka se snažil chopit šance, Bialas s Daňkem si každý z jedné strany naběhli do Zítky a znemožnili mu přístup k míčku.
05:06 GÓL ASK Bystřice n.P.! 0:2
04:17 Daněk střílí od půlky, ale bohužel brankář hostí ruce připravené.
03:57 GÓL ASK Bystřice n.P.! 0:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (0:1)
02:23 Už šestá neproměněná šance Jihlavy, Šejnoha pozorný.
01:37 I v oslabení si dokázali Šesták s Kuchyňou vyběhnout k bráně hostí a Kuchyňa nebezpečně ohrozil bránu. Šejnoha se po míčku natáhl a Kuchyňa se pokusil ještě o dorážku.
00:31 Hra se více méně odehrává na polovině domácích, ale větší akce Bystřice nepředvádí.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u 22. kola 2. ligy mužů, mezi domácím týmem FBŠ Jihlava a týmem hostí ASK Bystřice n.P. Mé jméno je Adéla Mikinová a přeji příjemnou zábavu.