1

0

1.

TJ Sokol Kostomlaty n/L - EMCO Cholerics 5:4pn
branky: 3. Jakub Drobný, 24. Jakub Malínek, 39. Jakub Drobný, 43. Jakub Drobný, N Jakub Drobný - 9. Jakub Hajník, 16. Michal Kadlec, 32. Jan Kadlec, 33. Michal Kadlec; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Sajfrt ? - Robert Žižka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2
Ukončena trestná střílení
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč #91 Jakub Drobný a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
42:35 Vyloučen hráč #13 Jakub Malínek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za bránění ve hře
42:08 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #91 Jakub Drobný, asistoval #27 Jan Ludvar (4:4)
38:51 Timeout EMCO Cholerics
38:51 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 3:4
32:39 GÓL EMCO Cholerics! 2:4
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #5 Michal Kadlec, asistoval #6 Štěpán Wagenknecht (2:4)
31:53 GÓL EMCO Cholerics! 2:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #13 Jan Kadlec, asistoval #5 Michal Kadlec (2:3)
23:50 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #13 Jakub Malínek, asistoval #27 Jan Ludvar (2:2)
15:04 GÓL EMCO Cholerics! 1:2
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #5 Michal Kadlec bez asistence (1:2)
11:57 Vyloučen hráč #13 Jan Kadlec družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za hra rukou
08:42 GÓL EMCO Cholerics! 1:1
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #8 Jakub Hajník z trestného střílení (1:1)
02:05 GÓL TJ Sokol Kostomlaty n/L! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil #91 Jakub Drobný, asistoval #87 Jiří Jeník (1:0)