7:10
    Peter CHALUPIANSKÝ
    (Švanda)

FKÚ Ovocné Báze - Florbal Team Sokol Nebušice 7:10
branky: 1. Jiří Novák, 2. Petr Kořínek, 8. Petr Brandejs, 9. Jiří Novák, 25. Filip Kubelka, 26. Martin Švácha, 42. Petr Kořínek - 8. Dávid Hriadel, 15. Michal Smutný, 17. Juraj Lupač, 18. Milan Švanda, 22. Michal Smutný, 30. Milan Švanda, 38. Jakub Rok, 38. Michal Smutný, 43. Dávid Hriadel, 45. Peter Chalupianský; rozhodčí: Nikola Staňková - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jan Řechtáček ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 4:2, 2:4, 1:4
44:58 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 7:10
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #91 Peter Chalupianský, asistoval #29 Milan Švanda (7:10)
44:54 Fořt vs zeď 0:1
42:35 Vyloučen hráč #95 Petr Fořt družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:06 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 7:9
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #24 Dávid Hriadel, asistoval #97 Michal Smutný (7:9)
41:21 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 7:8
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #3 Filip Kubelka (7:8)
40:23 Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
37:55 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 6:8
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #11 Jakub Rok (6:8)
37:00 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 6:7
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #97 Michal Smutný (6:7)
29:59 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 6:6
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #29 Milan Švanda, asistoval #96 Juraj Lupač (6:6)
26:50 Dnešní zápas sledují zhruba 3 lidi, děkujeme, že jste si k nám našli cestu!
25:54 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 6:5
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #73 Martin Švácha, asistoval #81 Jiří Novák (6:5)
24:53 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 5:5
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #11 Petr Kořínek (5:5)
21:14 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:5
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #4 Jan Chlumský (4:5)
17:16 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:4
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #29 Milan Švanda, asistoval #24 Dávid Hriadel (4:4)
16:42 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:3
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #96 Juraj Lupač, asistoval #86 Jan Vítek (4:3)
14:30 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:2
10:16 Vyloučen hráč #76 Otto Pípla družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost
09:58 Vyloučen hráč #3 Filip Kubelka družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
08:08 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 4:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #73 Martin Švácha (4:1)
07:37 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #8 Petr Brandejs, asistoval #43 Václav Bíba (3:1)
07:04 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:1
01:46 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 2:0
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #81 Jiří Novák (2:0)
00:45 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:0
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #3 Filip Kubelka (1:0)