• 45 44:47
    11:9
    (Keller)

Sokol Benátky n/J - OLYMP FLORBAL B 11:9
branky: 3. Štěpán Winterling, 4. Albert Zettel, 14. David Sluka, 20. Albert Zettel, 22. Martin Keller, 23. Tomáš Jelínek, 26. Martin Keller, 30. David Sluka, 43. Václav Mlsna, 45. Václav Lauda, 45. Štěpán Winterling - 5. Tomáš Slavík, 18. Michal Karban, 31. Michal Karban, 34. Václav Lauda, 34. Matěj Hojdar, 38. Patrik Čeliš, 40. Filip Chodl, 40. Michal Karban, 44. Michal Karban; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Štěpán Šutek ? - Jan Tomáš ?; po třetinách: 3:1, 5:1, 3:7
44:48 A Bednátky pojišťují své divoké vítězství gólem do prázdné brány. Děkujeme oběma týmům za nevšedn í zážitek a kupu branek! Nejlepší hráči - Keller a Karban.
44:47 GÓL Sokol Benátky n/J! 11:9
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #21 Štěpán Winterling, asistoval #19 Tomáš Keller (11:9)
44:26 Tak tohle je na zfilmování, bohužel by z toho byl horor pro hráče s číslem 17, který si dal 30 vteřin před koncem po heroickém obratu vlastní gól.
44:25 GÓL Sokol Benátky n/J! 10:9
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #17 Václav Lauda (10:9)
43:07 Timeout OLYMP FLORBAL B
43:00 GÓL OLYMP FLORBAL B! 9:9
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #2 Matěj Hojdar (9:9)
42:17 A sledujeme teď i hru 4 na 3, která vyústila v tomhle bláznivém zápase v gól Benátek, což byl zrovnaten tým který byl na hřišti ve třech lidech!
42:16 GÓL Sokol Benátky n/J! 9:8
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #68 Václav Mlsna, asistoval #14 Tomáš Jelínek (9:8)
41:45 Vyloučen hráč #22 Martin Kredba družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání
41:33 Hru 4 na 4 lépe nacvičil Olymp, a hlavně má ve svých řadách Karbana, který otáčí skóre svým čtvrtým gólem v zápase!
41:10 Vyloučen hráč #19 Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře
41:10 Tenhle atraktivní zápas má všechno takže se teď podíváme i na to jak oba týmy nacvičily hru 4 na 4.
40:29 Vyloučen hráč #72 Jan Šotola družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:51 A Karban stále nemá dost! Teď vymotal skupinu protihráčů, spoluhráčů i diváků a následně zavěsil do hattricku, čímž vyrovnal skóre na 8:8.
39:50 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #36 Michal Karban bez asistence (8:8)
39:31 Timeout Sokol Benátky n/J
39:06 A drama bude, ne že ne. Olmyp je na vlně, přehrává bezradné Benátky a sype jeden gól za druhým. Bude to ale stačit?
39:05 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #8 Filip Chodl, asistoval #5 Tomáš Staněk (8:7)
37:40 A máme tady drama! Olymp proměnil přesilovku a díky čtyřbodovému Karbanovi už ztrácí jen dva góly.
37:09 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #7 Patrik Čeliš, asistoval #36 Michal Karban (8:6)
35:15 Vyloučen hráč #21 Štěpán Winterling družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hrubost
33:46 Olymp dramatizuje zápas dvěma slepenými góly během 30 vteřin, ještě to bude napínavé,
33:45 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #2 Matěj Hojdar, asistoval #36 Michal Karban (8:5)
33:14 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #17 Václav Lauda, asistoval #27 Jan Hladík (8:4)
31:29 Vyloučen hráč #25 Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání
30:50 Třetí část začala svižně, hned v prní minutě se podruhé v utkání prosazuje dvojice Barban - Čeliš.
30:49 GÓL OLYMP FLORBAL B! 8:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #7 Patrik Čeliš (8:3)
29:36 Benátky opět skórují a kdo jiný si z této akce mohl odnést bod než obránce Martin Keller s číslem 25, který tak na konci druhé třetiny posbíral už 6 bodů (2+4).
29:35 GÓL Sokol Benátky n/J! 8:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #98 David Sluka, asistoval #25 Martin Keller (8:2)
25:19 Tomáš Keller z Benátek proměňuje zápas ve svoji one man show a suverénně proměňuje střelou pod víko trestné střílení.
25:18 GÓL Sokol Benátky n/J! 7:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #25 Martin Keller z trestného střílení (7:2)
22:23 Olympu se to začíná sypat, Benátky okamžitě přidávají další gól a vedou už o čtyři branky.
22:22 GÓL Sokol Benátky n/J! 6:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #14 Tomáš Jelínek, asistoval #25 Martin Keller (6:2)
22:00 Za Benátky se teď utrhnul obránce s číslem 25 a po sóle přes celé hřiště zavěsil.
21:44 GÓL Sokol Benátky n/J! 5:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #25 Martin Keller bez asistence (5:2)
19:25 Benátky se prosazují díky důrazu před bránou a opět odskakují o dva góly.
19:24 GÓL Sokol Benátky n/J! 4:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #71 Albert Zettel, asistoval #10 Václav Boubín (4:2)
17:11 Olmyp se nevzdává, po další hezké akci a přihrávce zpoza brány snižuje na 2:3 a drží naději na týmové body.
17:10 GÓL OLYMP FLORBAL B! 3:2
13:20 Benátky předvedly rychlý kontr, který skončil po nahrávce zleva střelou po zemi až za golmanem v brance
13:19 GÓL Sokol Benátky n/J! 3:1
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #98 David Sluka, asistoval #21 Štěpán Winterling (3:1)
11:50 V utkání se nám teď trochu přitvrdilo, všiml si toho i rozhodčí a po další srážce na mantinelu vyzval oby týmy k větší opatrnosti. To kvituje pořadatelská dvojice zodpovědná právě za mantiely, které teď několikrát museli jít přerovnávat.
04:27 Olymp odpovídá v podobném duchu a střílí krásnou branku taky po přihrávce do prázdné kasy!
04:26 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #48 Tomáš Slavík, asistoval #5 Tomáš Staněk (2:1)
03:54 Benátky rozjíždějí ofenzivní kolotoč - druhá branka během dvou minut stála za to, po krosu od pravého mantinelu měl střelec před prázdnou bránou spoustu času.
03:53 GÓL Sokol Benátky n/J! 2:0
02:30 GÓL Sokol Benátky n/J! 1:0
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #21 Štěpán Winterling, asistoval #25 Martin Keller (1:0)
00:32 Vyloučen hráč #36 Michal Karban družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost