1:4
    Ondřej KUBELKA
    (Janoštík)

Prague Tigers B - FKÚ Ovocné Báze 1:4
branky: 21. Petr Kašpárek - 15. Petr Kořínek, 27. Jiří Novák, 34. Stanislav Janoštík, 39. Ondřej Kubelka; rozhodčí: Martin Kněžík - Jan Knap; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Alexandr Ščiklin 24 - Jan Procházka 26; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2
44:00 Tigers drží Báze na polovině, hrají si to kolem dokola, ale všechny střely putují do připravených bloků, klasika
38:08 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #7 Ondřej Kubelka, asistoval #5 Stanislav Janoštík (1:4)
38:08 Ondřej Kubelka to tam zasunul a cítíme ve vzduchu vyhranou sázku! Romane, už to přivez :-)
33:39 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #5 Stanislav Janoštík, asistoval #73 Martin Švácha (1:3)
33:39 Švácha vybojoval baloney na středu hřiště, předložil Janoštikovi a ten z výběhu trefuje volné místo nad ramenem Ščiklina
26:39 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:2
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #11 Petr Kořínek (1:2)
26:39 Kořínek nahazuje před branku a trefuje Nováka, ten zametá a Ščiklin kapituluje
24:30 Novák sám na Ščiklina, ale ten si ho vychutnal a stav je pořád 1:1
20:43 GÓL Prague Tigers B! 1:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #17 Petr Kašpárek, asistoval #97 Miroslav Neumann (1:1)
20:43 Kašpárek vybíhá z rohu a vymetá teploměr na bližší tyčku a vyrovnává na 1:1
16:41 Ščiklin opět famózní chytačka na brankové čáře, vypadalo to na jasný golaso
15:50 Mireček pálí ze standardní situace, ale trefuje zase první nohy
14:57 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 0:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #3 Filip Kubelka (0:1)
14:57 Klasická střela z nuláku, která trefuje Ščiklina do podpáža, balonek se mu zamotává o jeho porost a zapadává do branky
14:10 Standardní situace pro Báze, ale Ščiklin chytá hlavou
13:40 Ščiklin drží akcie Tigers vysoko, chytá jasnou branku
11:10 Tigers zatím lepší, pálí ze všech pozic, ale Báze se houževnatě brání, si nervózní Romane?
04:52 Vyloučen hráč #29 Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost
04:52 Sládek neudržel nervy na uzdě a dal Pšeničkovi ukázkový hit, ten ho však ustál, je přece dobře živený (krev a mlíko)