• 45 44:51
    8:5
    ()

IBK Svatý hole Kladno B - ACEMA Sparta Praha B 8:5
branky: 17. Tomáš Prchal, 30. Pavel Hušák, 30. Michal Šmíd, 32. Václav Babor, 33. Jan Juklíček, 42. Ondřej Kujan, 43. Václav Babor, 45. Tomáš Prchal - 8. Michal Kalista, 9. Michal Kalista, 14. Jan Sobota, 31. Jan Sobota, 42. Michal Kalista; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Jan Doležal ?; po třetinách: 0:3, 3:0, 5:2
44:51 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 8:5
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #89 Tomáš Prchal bez asistence (8:5)
44:29 Timeout IBK Svatý hole Kladno B
43:09 Vyloučen hráč #89 Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za blokování florbalky
42:07 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 7:5
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #14 Václav Babor, asistoval #89 Tomáš Prchal (7:5)
41:52 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #18 Michal Kalista, asistoval #22 Zdeněk Šubr (6:5)
41:05 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 6:4
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #30 Ondřej Kujan, asistoval #14 Václav Babor (6:4)
39:09 Vyloučen hráč #21 Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:34 Vyloučen hráč #21 Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za sekání
32:01 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 5:4
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #40 Jan Juklíček, asistoval #51 Michal Šmíd (5:4)
31:16 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 4:4
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #14 Václav Babor, asistoval #30 Ondřej Kujan (4:4)
30:35 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #9 Václav Bendl (3:4)
29:59 Zdání klame! Kladno přidalo, rychlý gól mu pomohl a hrálo se tak častěji na polovině Sparty. První oslabení sice Sparta ubránila, další vyloučení už ale Kladno potrestalo a máme vyrovnáno! Pěkný byl zejména třetí gól, kdy se Šmíd pohotově trefil bekhendem téměř zády k brance. Třetí třetina slibuje napínavý souboj!
29:38 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 3:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #51 Michal Šmíd, asistoval #9 Pavel Hušák (3:3)
29:18 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 2:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #9 Pavel Hušák, asistoval #30 Ondřej Kujan (2:3)
28:49 Vyloučen hráč #27 Dalibor Koman družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:50 Vyloučen hráč #74 Jakub Svoboda družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:52 Vyloučen hráč #81 Michael Kuboš družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:52 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 1:3
14:59 V první polovině úvodní třetiny jsme viděli spíš bojovný florbal a blíže gólu bylo Kladno. Jenže pak se hra srovnala a Sparta odskočila do tříbrankového trháku. Nejprve Kalista pěkné trefil po zpětné přihrávce a o chvíli později přidal druhý gól zdálky z volného úderu. Na 3:0 zvýšil po pohledné individuální akci z levého křídla střelec Sobota. Zdá se, že tohle má Sparta nyní pod kontrolou.
13:13 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #81 Michael Kuboš (0:3)
08:49 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #18 Michal Kalista, asistoval #74 Jakub Svoboda (0:2)
07:35 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #18 Michal Kalista, asistoval #12 Aleš Hrdina (0:1)