1

2

3.

ACEMA Sparta Praha B - Sokol Benátky n/J 7:8pn
branky: 9. Aleš Hrdina, 12. Jakub Svoboda, 19. Jan Sobota, 28. Jan Sobota, 30. Jan Sobota, 37. Jan Sobota, 41. David Louda - 1. Tomáš Jelínek, 7. Martin Kredba, 23. Tomáš Jelínek, 27. David Sluka, 28. Štěpán Winterling, 31. Milan Drábek, 31. Martin Keller, N Tomáš Jelínek; rozhodčí: Milan Baloun - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jan Doležal ? - Štěpán Šutek ?; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #74 Jakub Svoboda , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #14 Tomáš Jelínek a vstřelil rozhodující gól (7:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #8 Jan Sobota , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #19 Tomáš Keller , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #22 Zdeněk Šubr a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #25 Martin Keller a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:36 Timeout ACEMA Sparta Praha B
40:33 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #5 David Louda, asistoval #18 Michal Kalista (7:7)
36:41 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #9 Václav Bendl (6:7)
32:15 Vyloučen hráč #25 Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání
30:53 GÓL Sokol Benátky n/J! 5:7
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #25 Martin Keller bez asistence (5:7)
30:15 GÓL Sokol Benátky n/J! 5:6
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #46 Milan Drábek, asistoval #14 Tomáš Jelínek (5:6)
29:59 Sledujeme sice silové představení, ale taky hodně branek. Benátky se dvakrát prosadily po přihrávce zleva na střed a když Sobota uspěl s důrazem na brankovišti, vzápětí se středem protáhl Winterling a vrátil svémiu týmu vedení. Jenže ne nadlouho, klíčovým momentem třetiny bylo vyloučení Drábka. M. Keller si v oslabení hezky prohodil obránce, ale jeho pohledný blafák Doležal výborně zlikvidoval a Sobota následně parádní trefou vyrovnal na 3:3.
29:00 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #22 Zdeněk Šubr (5:5)
27:19 Vyloučen hráč #46 Milan Drábek družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře
27:11 GÓL Sokol Benátky n/J! 4:5
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #21 Štěpán Winterling, asistoval #98 David Sluka (4:5)
27:03 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:4
26:36 GÓL Sokol Benátky n/J! 3:4
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #98 David Sluka, asistoval #25 Martin Keller (3:4)
22:00 GÓL Sokol Benátky n/J! 3:3
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #14 Tomáš Jelínek, asistoval #19 Tomáš Keller (3:3)
18:07 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:2
17:30 Vyloučen hráč #25 Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za vysoká florbalka
14:59 Zatím vidíme rychlé a bojovné utkání, které mnoho krásy nepobralo. Benátky měly bezvadný vstup do zápasu, jenže Sparta se chytila v přesilovce. Svoboda pak kličkou do bekhendu proměnil nájezd, kdy Keller hasil svou chybu v rozehrávce. Otevřený zápas.
11:54 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #74 Jakub Svoboda z trestného střílení (2:2)
08:07 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #12 Aleš Hrdina, asistoval #74 Jakub Svoboda (1:2)
06:47 Vyloučen hráč #21 Štěpán Winterling družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání
06:01 GÓL Sokol Benátky n/J! 0:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #22 Martin Kredba, asistoval #25 Martin Keller (0:2)
00:11 GÓL Sokol Benátky n/J! 0:1
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #14 Tomáš Jelínek, asistoval #22 Martin Kredba (0:1)