1

0

3.

ACEMA Sparta Praha B - FKÚ Ovocné Báze 5:4pn
branky: 4. Jan Sobota, 5. Jakub Svoboda, 7. Jan Sobota, 29. Daniel Musil, N Daniel Musil - 4. Otto Pípla, 11. Jiří Novák, 15. Petr Kořínek, 15. Stanislav Janoštík; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 0:1 + Jan Sládek 5 + TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Eckhardt ? - Jan Řechtáček ?; po třetinách: 3:4, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #73 Martin Švácha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #22 Zdeněk Šubr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #23 Daniel Musil a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #81 Jiří Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #7 Ondřej Kubelka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 Vyloučen hráč #29 Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze do konce utkání - technický trest
44:59 Vyloučen hráč #29 Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze na 5 minuty za hrubost
28:45 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #23 Daniel Musil, asistoval #22 Zdeněk Šubr (4:4)
14:54 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #5 Stanislav Janoštík, asistoval #8 Petr Brandejs (3:4)
14:15 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #73 Martin Švácha (3:3)
10:17 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:2
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #11 Petr Kořínek (3:2)
06:56 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #23 Daniel Musil (3:1)
04:51 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #74 Jakub Svoboda, asistoval #12 Aleš Hrdina (2:1)
03:43 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:1
03:12 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 0:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #76 Otto Pípla, asistoval #3 Filip Kubelka (0:1)