• 45 44:38
    6:1
    ()

F.A.T.R. - TROOPERS MAH Košér C 6:1
branky: 5. Jiří Horák, 19. Tibor Taibl, 21. Vladimír Jordán, 38. Vladimír Jordán, 41. Jiří Horák, 45. Vladimír Jordán - 17. Patrik Adámek; rozhodčí: Michal Rada - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robert Semela ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 3:0
44:50 Ikdyž klukům chyběla věčná fanynka a moje kolegyně Lenča, bojovali i tak za ni, alespoň co tady hráči říkali.
44:38 GÓL F.A.T.R.! 6:1
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán bez asistence (6:1)
44:38 Hattrick Vladimíra Jordána. To ho příjde draze. Jediný Jirka Zemský chtěl házet čepici, ale nakonec svůj zámysl nedokonal.
44:00 Jedlička už viděl gól, ale hostující hráč ho i tak vychytal.
40:32 GÓL F.A.T.R.! 5:1
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #4 Jiří Horák bez asistence (5:1)
40:06 Timeout F.A.T.R.
39:00 Jak se řeklo, tak se stalo. Ott zdemoloval střelce i s kličkou a dorážkou. Skóre se nemění.
37:33 GÓL F.A.T.R.! 4:1
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #19 František Navrátil (4:1)
37:33 Jordán po zásahu levé šibenice trefuje i pravou. Davy z hlediště šílí a sledují jeho vytříbený um!
33:15 Hrubián Kraml jde i přes mrtvoly a seká brankáře hostí přes prsty, jakoby mu říkal "Na to mi nesahej!". Brankář však hrdině vstává a těší se na vynulování dalšího střelce. Bude tomu skutečně tak?
32:33 Hosté si nahrávají a postupně rozebírají obranu domácích, jako domeček z lega. Semela však říká NE a on se rozebrat nedá - akci zlikvidoval.
29:20 Z hlediště radí i ostřílený veterán Zemský, jak se má postavit obrana. Posíláme pozdrav!
28:49 Hokejky létají i ke stolu časomíry. Poté přišla další Jedličkova střela, rozhodčí byl v pohotovosti, kde rychle a ladně odskočil, aby neměl další razítko od tohoto hráče.
26:57 Další skvělá šance se semlela před Semelou. Bez větších obtíží a vynaloženého pohybu gólman odklidil míček do bezpečí.
22:43 Vyloučen hráč #15 Vladimír Jordán družstva F.A.T.R. na 2 minuty za hra rukou
22:43 Jordán si chtěl nejspíše vzít gólový míček domů, ale udělal to ve hře, co bylo celkem okaté. Rozhodčí si na něj počíhal a uděluje dvouminutový trest.
20:16 GÓL F.A.T.R.! 3:1
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #28 Ondřej Lorenc (3:1)
20:16 Jordán trefil míčkem na bližší tyč a jak šéf zvyšuje na 3:1
18:19 GÓL F.A.T.R.! 2:1
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #60 Tibor Taibl, asistoval #92 Tomáš Řihák (2:1)
16:40 Akorát se ozvalo po zásahu míčkem z obranného valu hostí: "Auu, proč mě?!"
16:23 Hra se rychle otočila. První třetinu vyhrálo buly domácí mužstvo a skórovalo. Nyní je to přesně opačně.
16:09 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 1:1
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #3 Daniel Vindiš (1:1)
14:08 Hra kočky s myší. Grufík si počínal nedovoleně, tak bylo pískáno
12:19 Gólman hostí opět zničil střelce a nedovolil skórovat.
09:53 A máme tady první potvrzený zásah Jedličky. S razítkem nyní odchází sudí kousek dál z jeho zorného pole.
09:20 Gólman zametl s Bábíčkovou střelou, jako zkušená uklizečka se sými smetáky.
04:10 GÓL F.A.T.R.! 1:0
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #4 Jiří Horák, asistoval #15 Vladimír Jordán (1:0)
04:10 A máme tady první gól. Jirka Horák zavěsil pomalu poslepu a otevírá skóre zápasu.
03:15 Grufík asi střídal. Ovšem .. spletl si strany a střídel na straně zapisujícího stolku. Po uvedení v omyl opět hbitě vběhl do hřiště. I mistr tesař se někdy utne.
01:28 Nechytatelná rána Taibla byla chycena. Hraje se dál.
00:00 Trenér domácích Jaroslav Němec již netrpělivě pochoduje a vyčkává na začátek zápasu