2

0

3.

VSK VUT Skurut Hai Brno - Hornets Brno ZŠ Horní B 5:4pn
branky: 9. Michal Repko, 20. Michal Repko, 24. Michal Repko, 38. Radek Novák, N Michal Repko - 21. Adam Joukl, 44. Adam Joukl, 45. David Brouček, 45. David Brouček; rozhodčí: Tomáš Slabý - Jan Saňka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Tomášek ? - Dominik Franc ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva VSK VUT Skurut Hai Brno hráč #90 Denis Ligas a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní B hráč #18 Jan Almásy , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva VSK VUT Skurut Hai Brno hráč #94 Michal Repko a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní B hráč #16 Adam Joukl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva VSK VUT Skurut Hai Brno hráč #93 Tadeáš Strnad , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #91 David Brouček, asistoval #6 Matěj Lang (4:4)
44:19 Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
44:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #91 David Brouček, asistoval #18 Jan Almásy (4:3)
43:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #6 Matěj Lang (4:2)
42:10 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní B
37:59 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 4:1
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #5 Radek Novák, asistoval #93 Tadeáš Strnad (4:1)
23:21 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 3:1
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #13 Tomáš Vlk (3:1)
20:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #16 Adam Joukl bez asistence (2:1)
19:38 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 2:0
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #26 Jakub Slavíček (2:0)
15:37 Vyloučen hráč #65 Martin Ryšánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hra rukou
08:19 GÓL VSK VUT Skurut Hai Brno! 1:0
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #5 Radek Novák (1:0)