5

4

8.

FBC Dragons - Aligators U21 C 6:4pn
branky: 11. Patrik Vích, 13. Zdenek Jirásek, 13. Patrik Vích, 27. Filip Plaček, 28. Filip Plaček, N Jan Gistr - 15. Ladislav Dufek, 28. Ladislav Dufek, 33. Mikuláš Svoboda, 35. Mikuláš Svoboda; rozhodčí: Tomáš Slabý - Martin Kozáček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Marek Šivel ? - Vojtěch Dvořák -5; po třetinách: 3:1, 2:1, 0:2
8 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #16 Tomáš Popovský , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #20 Jan Gistr a vstřelil rozhodující gól (6:4).
7 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #16 Tomáš Popovský a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #20 Jan Gistr a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #66 Ladislav Dufek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #5 Kryštof Lažek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #42 Mikuláš Svoboda , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #12 Matyáš Judas , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #20 Jan Gistr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #12 Matyáš Judas a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #42 Mikuláš Svoboda a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #5 Kryštof Lažek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 0:2
44:12 Trestné střílení družstva Aligators U21 C neproměnil #24 Martin Houšť.
43:07 Timeout FBC Dragons
34:59 GÓL Aligators U21 C! 5:4
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #66 Ladislav Dufek (5:4)
32:04 GÓL Aligators U21 C! 5:3
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #24 Martin Houšť (5:3)
30:00 Střely ve 2. části: 2:1
27:37 GÓL Aligators U21 C! 5:2
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #66 Ladislav Dufek, asistoval #16 Tomáš Popovský (5:2)
27:25 GÓL FBC Dragons! 5:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček, asistoval #5 Kryštof Lažek (5:1)
26:29 Vyloučen hráč #9 Jakub Skalník družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:14 GÓL FBC Dragons! 4:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček, asistoval #88 Radovan Zelinka (4:1)
20:13 Vyloučen hráč #77 David Jarošek družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 3:1
14:59 GÓL Aligators U21 C! 3:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #66 Ladislav Dufek, asistoval #5 Vojtěch Dolíhal (3:1)
12:43 GÓL FBC Dragons! 3:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Patrik Vích, asistoval #98 Filip Plaček (3:0)
12:11 GÓL FBC Dragons! 2:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (2:0)
10:17 GÓL FBC Dragons! 1:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Patrik Vích, asistoval #9 Michael Hunkař (1:0)