45
  • 45 44:04
    Letovice

TJ SOKOL LETOVICE - Aligators U21 C 6:8
branky: 6. Josef Sedlák, 8. Marek Řeháček, 13. Josef Sedlák, 34. Ondřej Kryštof, 34. Josef Sedlák, 36. Tadeáš Dvořák - 2. Mikuláš Svoboda, 14. Tomáš Popovský, 20. Martin Houšť, 28. Mikuláš Svoboda, 28. Ladislav Dufek, 31. Adam Doupovec, 36. Lumír Kramoliš, 42. Martin Houšť; rozhodčí: Filip Havlík - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Pohl ? - Vojtěch Dvořák -6; po třetinách: 3:2, 0:3, 3:3
44:04 Timeout TJ SOKOL LETOVICE
42:08 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Svoboda družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:11 GÓL Aligators U21 C! 6:8
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #26 Martin Houšť, asistoval #10 Tomáš Líznar (6:8)
39:17 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:51 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 6:7
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #71 Petr Šterc (6:7)
35:51 Gól z půlky !! Tadeaáš po 125784530tém pokusu prostřelil vše co mu stálo v cestě. A drama vrcholí
35:25 GÓL Aligators U21 C! 5:7
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #11 Lumír Kramoliš, asistoval #9 Mikuláš Svoboda (5:7)
33:33 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 5:6
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #94 Josef Sedlák z trestného střílení (5:6)
33:03 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 4:6
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #83 Ondřej Kryštof, asistoval #88 Pavel Skoták (4:6)
30:58 GÓL Aligators U21 C! 3:6
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #29 Adam Doupovec, asistoval #9 Mikuláš Svoboda (3:6)
27:44 GÓL Aligators U21 C! 3:5
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #5 Ladislav Dufek, asistoval #10 Tomáš Líznar (3:5)
27:08 GÓL Aligators U21 C! 3:4
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #9 Mikuláš Svoboda, asistoval #95 Tomáš Popovský (3:4)
21:54 Aligátoři pálí tolik šancí, že budou muset platit výpalný.
20:30 Zápas je tak zábavný, že se u on-linu vystřídali už 3 lidi.
19:56 GÓL Aligators U21 C! 3:3
13:31 GÓL Aligators U21 C! 3:2
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #95 Tomáš Popovský z trestného střílení (3:2)
12:11 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #94 Josef Sedlák, asistoval #55 Jaroslav Řeháček (3:1)
07:41 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #11 Marek Řeháček bez asistence (2:1)
05:33 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:1
01:23 GÓL Aligators U21 C! 0:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #9 Mikuláš Svoboda bez asistence (0:1)