• 45 44:05
    5:1
    (Jirásek)

FBC Dragons - TROOPERS MAH Košér C 5:1
branky: 6. Zdenek Jirásek, 9. Kryštof Lažek, 13. Zdenek Jirásek, 37. Kryštof Lažek, 45. Kryštof Lažek - 22. Patrik Adámek; rozhodčí: Filip Havlík - Matěj Otáhal; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Švábík ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 2:0
44:05 GÓL FBC Dragons! 5:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #13 Zdenek Jirásek (5:1)
36:44 GÓL FBC Dragons! 4:1
36:44 Draci udeřili jako blesk z čistého nebe. Skvěle vyřešený brejk a Ott loví míček ze sítě.
34:25 Julina vyslal průnikovou nahrávku na Vindiše, který běžel sám na brankáře. Z tohoto souboje kdo s koho odchází Vindiš s hlavou dolů.
29:17 Jedna křižná nahrávka za druhou, přesně takto jde popsat hra Košeru. Tížený gól ale ne a ne přijít.
27:42 Švabík orazítkoval tyč.
26:17 Košer a dieselový motor mají hodně společného. Nejprve to stojí za nic, ale pak je to jízda.
24:35 Rozhodčí vzal Bartkovi možnost zakončit do prázdné branky. Za celou situaci se omluvil.
23:21 ÓÓÓ zvoní tyč. Autorem střely byl hráč, kterého jsem doporučil sledovat, č.32 Knotek.
22:52 Tah se stánutím Michálka a nasezením Tesaře zatím nese ovoce. Přes obranu MAHu se Dragons nemohou dostat k zakončení.
21:00 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 3:1
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #8 Jan Julina (3:1)
21:00 Julina nádhernou nahrávkou našel Adámka, ten chladnokrevně poslal míček do branky. Oslava bez emocí...
15:59 Synkova rozehrávka... a máme tady homerun.
14:59 Ze zápasu mají více hráči Dragons, ale Košer ještě neřekl poslední slovo. Místo Michálka nastupuje Tesař. Mladickou nerozvážnost nahrazuje zkušenost.
12:36 GÓL FBC Dragons! 3:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #9 Michael Hunkař (3:0)
10:30 Famózní kombinace MAHu končí střelou mimo.
08:40 GÓL FBC Dragons! 2:0
08:10 Zemánek křičel na Adámka, aby mu přihrál míček. Ten se mu ale nepodíval do očí, tudíž mu nemohl nahrát.
06:44 Hráč Dragons dostal balónkem tam, kam by nikdo balonkém dostat nechtěl. Nicméně Dragons nerespektovali to, že v brankovišti postřelený hráč ležel a chtěli Ottovu branku dobývat dál. Až muž zákona Synek uklidnil situaci, to vše za hlasitého křiku Jakal, který byl z dané situace značně znepokojen.
05:59 GÓL FBC Dragons! 1:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (1:0)
05:37 Vyloučen hráč #8 Jan Julina družstva TROOPERS MAH Košér C na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:02 Vyloučen hráč #3 Daniel Vindiš družstva TROOPERS MAH Košér C na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:02 Hráči Košeru nestíhají, tak faulují.
03:00 Vyloučen hráč #19 David Ruber družstva TROOPERS MAH Košér C na 2 minuty za sekání
03:00 Přísné vyloučení Rubera znamená dvouminutovou výhodu pro FBC Dragons.
01:25 Ott si připisuje první z mnoha záktorků. Obrana Košeru ale stále odolává.
00:15 Bartek v úvodní šanci utkání selhal.
00:01 Dobrý den, vítám Vás u textového online přenosu zápasu, o kterém se mluví na tribuně mezi diváky celý den. Nastoupí proti sobě davé mládí proti dravému stáří. Zkušenost hovoří jasně pro MAH Košer, pro tým FBC Dragons zase hovoří naběhané metry a vynaložené úsilí na hřišti. Všichni aktéři utkáni již netrpělivě vyhlíží začátek utkání. Hráči MAH Košer, které se vyplatí sledovat: č.20 Bartek, č.12 Jakal, č. 32 Knotek Hráči FBC Dragons, které se vyplatí sledovat: č. 98 Plaček, č.87 Goliáš, č. 19 Fiala