• 45 44:31
    3:8
    (Ponížil)

TJ SOKOL LETOVICE - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 4:8
branky: 2. Lukáš Budiš, 21. Tadeáš Dvořák, 25. Ondřej Kryštof, 45. Lukáš Budiš - 5. Aleš Pokorný, 10. Jakub Ruč, 11. Lukáš Demek, 15. Lukáš Demek, 22. Jan Procházka, 38. Tomáš Dvořák, 38. Jakub Neděla, 45. Aleš Pokorný; rozhodčí: Maxmilián Plas - Dominik Papp; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Pohl ? - David Laporčák ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:3
44:59 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 4:8
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #18 Josef Sedlák (4:8)
44:59 Letovice na sekundu přesně střílí gól,stav po konci utkání 8:4 pro Gullivery
44:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #9 Aleš Pokorný, asistoval #43 Jan Ponížil (3:8)
44:30 půl minuty přred koncem Gulliveři střílí gól,stav 9:3
43:00 modrá 18 netrefila prázdnou bránu :((
41:45 Letovice nevyužily přesilovku,
39:45 Vyloučen hráč #6 Lukáš Demek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:45 Letovice hrají přesilovku
37:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #70 Jakub Neděla, asistoval #43 Jan Ponížil (3:7)
37:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #95 Jakub Ruč (3:6)
37:57 *o 4,stav utkání 7:3
37:42 Letovice srácí o 3 góly
32:10 oranžová 81 netrfila prázdnou bránu
30:01 buly vyhrály letovice
30:00 stav po 2. části 5:3
24:07 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:5
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #83 Ondřej Kryštof, asistoval #11 Marek Řeháček (3:5)
24:07 juniorská 83 střílí 3. letovický gól,stav utkání 5:3
21:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #39 Jan Procházka, asistoval #37 Eduard Štěrbák (2:5)
21:04 Gulliveři střílí 5. gól,stav zápasu 5:2
20:39 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (2:4)
20:39 letovická 76 strřílí 2. gól letovic,stav utkání 4:2
15:01 S nástupem do 2. části modří vyhrávají buly
14:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #6 Lukáš Demek bez asistence (1:4)
14:51 9 sekund před koncem Letovice dostávají gól na přední tyčku,stav utkání 4:1
10:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #6 Lukáš Demek, asistoval #43 Jan Ponížil (1:3)
10:35 gól přes půlku hřiště brankařovi pod víko,stav utkání 3:1
09:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #95 Jakub Ruč, asistoval #68 Tomáš Dvořák (1:2)
09:15 gól domácím na přední tyčku,stav 2:1 pro gullivery
04:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #9 Aleš Pokorný, asistoval #81 Radovan Zelený (1:1)
04:29 vyrovnávací branka prošla golmanovi mezi nohama,stav utkání 1:1
01:48 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:0
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #10 Ondřej Kocúr (1:0)
01:48 1. branku vstřelila letovická desítka,stav 1:0
00:01 1.buly vyhráli domácí