9:5
    Petr ROUS
    (Lehký)

SHOOTERS BETA - TROOPERS MAH Košér C 9:5
branky: 13. Samuel Zeman, 26. Vojtěch Koudelka, 28. Jan Lehký, 29. Vojtěch Koudelka, 29. Dominik Rous, 33. Petr Rous, 35. Jakub Oriniak, 45. Matěj Pittermann, 45. Petr Rous - 1. Jakub Gregor, 34. Tomáš Knotek, 37. Adam Zemánek, 37. Jakub Gregor, 41. Tomáš Knotek; rozhodčí: Martin Pivoda - Michal Rada; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Germ ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 4:4
44:49 GÓL SHOOTERS BETA! 9:5
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #24 Jan Lehký (9:5)
44:49 Petr Rous povzbudil své hráče pokynem "Pojďte ještě hrát!" a jak řekl, tak sám udělal a uzavírá bombou z malého brnkoviště skóre dnešního ranního utkání.
44:33 GÓL SHOOTERS BETA! 8:5
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #20 Matěj Pittermann bez asistence (8:5)
44:33 Pittermann vybojoval míček na mantinelu a dává gól do prázdné brány.
44:01 Troopers zkouší hru v šesti a zbývá jim minuta do konce.
44:00 Lahvi obehrál dva hráče, posledního si prohodil a jeho střelecký pokus opět končí na brankové konstukci.
43:00 Pitermanovu střelu tahem zastavuje dobře postavená brána soupeře.
42:30 Hra se nyní trochu uklidnila. Troopers čekají na chybu, aby mohli zaútočit. Naopak Shooters si hlídají, aby chybu neudělali a dohráli utkání relativně v klidu.
40:07 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 7:5
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #32 Tomáš Knotek, asistoval #34 Jakub Gregor (7:5)
40:07 toto oslabení mělo krátkého trvání neboť se Knotek v přesilovce prosazuje a snižuje tak rozdíl skóre
39:50 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Koudelka družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za sekání
39:11 hráči Shooters šli z nějakého důvodu střídat, když měl soupeř rozehrávku na půlce. Krosová přihrávka a střela z první, kterou kryje Germ.
36:54 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 7:4
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #34 Jakub Gregor, asistoval #44 Adam Zemánek (7:4)
36:54 Gregor z Troopers střílí svůj dnešní druhý gól a rozdíl skóre je pouze o 3 branky. uvidíme, zda se schyluje k nějakému většímu dramatu na konci utkání.
36:30 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 7:3
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #44 Adam Zemánek, asistoval #32 Tomáš Knotek (7:3)
36:30 Volný hráč Troopers na středu, který měl spoustu času zakončit a smolný odraz končí za zády Germa.
34:32 GÓL SHOOTERS BETA! 7:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #81 Jakub Oriniak, asistoval #88 Petr Rous (7:2)
34:32 Lehký - Rous - klokan, 3 rychlé nahrávky a soupeř vůbec nevěděl. Je z toho krásný gól a navýšení skóre na 7:2.
33:04 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 6:2
33:04 Práce zapisovatele je velice náročná, a tak než jsem zaznamenala resty z minulé třetiny je tu po jednom gólu od každého týmu.
32:20 GÓL SHOOTERS BETA! 6:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #81 Jakub Oriniak (6:1)
30:01 Máme tu ještě dodatek k poslednímu gólu  Dominika Rouse v druhé třetině. Časoměřič Jan Veselý byl z tohoto gólu tak nadšený, že mi vyčinil, že o tomto gólu není podrobné svědectví. Avšak já to neviděla a nikdo není schopný mi říct, co se stalo. Dle slov časoměřiče: " Rous starší prostrčil na klokana a ten to prošťouhl na Rouse mladšího a byl gól." Věřím, že po tomto popisu máte jasnou představu, co se na konci třetiny stalo :)
30:00 Hráči Shooters vstoupí do poslendí třetiny s pohodlným čtyřgólovým náskokem. Ve florbale se však během 15 minut může stát leccos a hráči Troopers své šance stále mají.  Také děkujeme celým dvěma divákům (divačkám), které si našly cestu do Jedovnic. Jedná se však o přítelkyně hráčů, není tedy jisté jestli jejich motivací byla láska k florbalu či svému protějšku.  Třetí třetina nám za chvíli začíná a od trenéra domácích zaznívá "hlavně bez pičovin", tak uvidíme, jak budou hráči schopni tento pokyn plnit. :)
28:25 GÓL SHOOTERS BETA! 5:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #14 Dominik Rous, asistoval #81 Jakub Oriniak (5:1)
28:25 Shooters se konečně vzpamatovali a hrají svoji hru. Góly v poslední části padaly tak rychle že jsme je skoro nestíhali zapisovat.
28:06 GÓL SHOOTERS BETA! 4:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #10 Vojtěch Koudelka, asistoval #19 David Vaníček (4:1)
28:06 Za zmínku stojí též druhý gól Vojty Koudelky, který nezazmatkoval před brankářem udělal si kličku a pak backhendem z výšky dopravil míček za záda golmana Otta. Na tento skvostný gól mu nahrál David Vaníček.
27:35 GÓL SHOOTERS BETA! 3:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #24 Jan Lehký bez asistence (3:1)
27:35 Je tu další gól Shooters. Honza Lehký obírá soupeře za bránou, asi to byla myšlená nahrávka před bránu, ale míček končí za zády golmana aneb když chceš asistenci a máš gol :)
25:55 GÓL SHOOTERS BETA! 2:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #10 Vojtěch Koudelka, asistoval #20 Matěj Pittermann (2:1)
25:55 Třetí lajna prolamuje svou střeleckou smůlu a po přihráce Pittermanna se trefuje bombou z první Vojta Koudelka. Brankář Ott, který přes clonící hráče nic neviděl nemohl s toutou střelou nic dělat.
25:20 Gregor v samostatném úniku, ani na dvakrát se netrefuje. Hráči Shooters teď mohou poděkovat Germimu, že se skóre nemění.
23:50 Hráči Shooters v pěti.
22:50 Polovina přeilovky za námi, hráči Troopers si zatím nevytvořili větší šanci.
21:50 Vyloučen hráč #3 Samuel Zeman družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za hra rukou
21:50 Zeman nešťastně trefuje míček rukou a nabízí tak soupeřům možnost přesilové hry.
20:38 Krásná ťuk - ťuk akce, míček si na útočné půlce nahrávkami z první vyměnila celá lajna, finální střela však pouze do golmana. Golman Germ křičí "to musí být gól" a my od stolku s tímto tvrzením souhlasíme.
19:57 Nápad dobrý, provedení horší :)
19:56 Malá domu od golmana Troopers, Shooters tak mají rozehrávku u brány, uvidíme co vymslí.
19:12 Petr Rous předvádí pěknou střelu tahem ze středu, odražený míček se snažil za záda golmana propsírovat jeho bratr Dominik, avšak neúspěšně.
18:20 Pitterman krosem našel Koudelku, který pálí z první. Bohužel pro domácí, pouze do gólmana Troopers.
16:00 Vstup Shooters do třetiny je aktivnější než celá první část dohromady, je vidět, že domácí chtějí vsítit gól. Avšak i hráči Troopers mají na hokejkách šanci na navýšení skóre.
15:00 Utkání zatím není žádná florbalová krása. I přesto, že mají Shooters daleko více hráčů na střídání, svou početní převahu zatím na hřišti neukazují. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začíná za několik málo okamžiků.
12:57 GÓL SHOOTERS BETA! 1:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #3 Samuel Zeman, asistoval #56 Zdeněk Studený (1:1)
12:56 Zeman na Rouse ml., ten sklepává na Studeného, jehož střelecký pokus Zeman doráží za záda brankáře Otta a tak se ke konci první třetiny dočkáváme vyrovnání.
08:55 Troopers teď měli několik šancí, dostávají od Shooters spoustu prostoru na střelu z první. Obránci Shooters však úspěšně pokusy blokují, poslední střelu kryje Germ.
08:11 Dobrý blok Dominika Rese a Shooters tak jdou do přečíslení, které však končí na hokejkách soupeřů
06:15 Studený zpracovává vysoký míček na půlce, prodlužuje na Hlaváče, ten však trefuje pouze břevno.
05:45 3. útočná lajna Shooters předvádí pěkné kombinace, avšak finální přihrávka je vždy zblokována a tak se skóre zápasu nemění.
05:12 Rous na poslední chvíli blokuje na hranici brankoviště nebezpečného a samostatně stojícího útočníka Troopers.
03:00 Pitterman na Vaníčka, ten však střílí do bloku. Hráčům Shooters se příliš nedaří kombinovat a všechny pokusy zatím brankář hostí bez problému kryje, nebo je blokují bránící hráči.
01:30 Hra byla krátce přerušena z důvodu výpadku proudu na hale, ale situace je zažehnána a utkání může pokračovat. Buly na půlce a domácí Shooters sportovně odevzdávají balon soupeři, který měl balonek pod kontorlou před přerušením.
00:30 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 0:1
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #34 Jakub Gregor bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly pro tým Troopers, kterří poměrně rychle otevírají skóre zápasu
00:00 ​Dobré ráno všem florbalovým fanouškům! Zdravím Vás z Jedovnic, kde se právě schyluje k zápasu mezi Shooters Beta a TROOPERS MAH Košér C. Oba týmy se již připravují na hřišti a uvidíme, zda po finálním hvizdu  potvrdí SB roli leadra tabulky či naopak překvapí tým Troopers a obere papírového favorita o body.